Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerkőcöt szeretnénk, megjött...

Gyerkőcöt szeretnénk, megjött ugyan de nem úgy mint szokott. Lehetek várandós?

Figyelt kérdés
A férjemmel "dolgozunk" a második gyerkőcön. Megjött a menstruációm ugyan, de egy 7ig szokott tartani. Most pedig Vasárnap reggelre megjött és már szinte nyoma sincs. Görcsös vagyok, szóval most is görcsöltem, úgy mint szoktam. Lehetséges hogy várandós vagyok?
2014. ápr. 28. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de csinálj egy tesztet
2014. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasonlót kérdeztem az előbb de senki nem felelt :(

Nekem hasonló van, csak azzal a külömbséggel, hogy peteérés után egy héttel jött meg ami szerintem korai és barnás véres (bocsi). Szerintem simán lehetsz terhes de tesztelni kéne mert bármi lehet.Ha negatív akkor pedig pár nap mulva megismételni.

2014. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha rendesen megjött, tehát rendes mennyiség volt és friss, piros vér, akkor szinte kizárt.

Az a vérzés, ami az elmaradt menzest jelzi, nagyon kis mennyiségű és barnás színű.

2014. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az van Nekem :)
2014. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kettes válaszoló, szerintem neked beágyazódás volt :)


kérdező: lehetséges

máskor is előfordult, hogy kevesebb volt a vérzésed?

2014. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem fordult még elő, mindig több napig tarott. 5-7nap, + "bőséges" vérzésem volt.
2014. ápr. 28. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj és írd meg! Drukkolunk!
2014. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. ápr. 29. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!