Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MRI (kontrasztanyagos) vizsgál...

MRI (kontrasztanyagos) vizsgálat veszélyes-e amikor még nem tudod, hogy terhes vagy? A nemvárt előtt kb.10 nappal? Volt valakí ilyenkor MRI-n?

Figyelt kérdés

#Terhesség-MRI
2014. ápr. 29. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam, utánaolvastam, azt találtam nem gáz az mri, de mikor ott voltam kitöltettek egy papírt, amiben rákétdeztek terhes vagyok-e, nemet írtam, mert ugye csak esély volt rá, mivel amikor még nem tudod, hogy baba van, nincs igazán összeköttetésben az anyuka vérkeringésével, így a kontrasztanyag nem jut el még hozzá, az mri meg önmagában nem gond. Aztán később kiderült, hogy akkor nem jött össze a baba, hanem pont következő hónapban.
2014. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nem tudsz a létezéséről (a teszt nem mutat pozitívat)addig semmi nem árt neki...
2014. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos terhesen volt mri-m. A kontrasztanyagot nem adták be, csak úgy csinálták.
2014. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyankor még terhesség sincs legfelejebb egy vándorló megtermékenyült petesejt. A beágyazódás is késöbb kezdödik. Igy tuti nem árt neki.
2014. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megnyugtattatok, nem akarom halasztani a vizsgálatot mert fontos, és babát is szeretnénk. Legutóbb halasztottunk, mert pont olyankor volt időpontom, hogy már késett a menzeszem, a teszt negatív volt, és úgy nem mertem bevállalni.

2014. ápr. 29. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!