Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemény? Szerintetk hogy van...

Vélemény? Szerintetk hogy van ez? én már nem értem

Figyelt kérdés
2hónapja voltam dokinál,mert akkor ugyan 28napos szabályos ciklusom volt,de legalább egy héttel már pecsételtem!akkor írt fel norcolutot utána 26.napra jött meg erősen,24.naptól pecsételtem,tehát most n tudom,hogy mikor lesz konkrétan meg!tegnapelőtt óta megint vérzek,de sokkal gyengébb,fel sem ér az én mensimhez,de viszont erősebb,mint azelőtte lévő pecsételő vérzésem szokott lenni!akkor vérzek igazán,amikor kádból kijöttem,vagy tegnap együttlét után.most csináltam LH tesztet,ami már most halvány pozi lett!szerintetek?
2014. ápr. 30. 18:19
 1/2 A kérdező kommentje:
jaj az lemaradt,hogy most 23.naptól vérzek,és ma van a 25.nap!
2014. ápr. 30. 18:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp csináltatnék a helyedben hormonvizsgálatot, sajnos ez nem normális. Én 5 napig barnáztam mensi előtt, progeszteron probléma volt.
2014. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!