Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még pozitív?

Lehet ebből még pozitív?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon halványan látszik csak a tesztcsík, ha mondjuk hcg-re reagált hány nap múlva kell rendes csíknak lenni? Illetve hány másodpercig kell mártani ezt a fajta one stepet?

Köszönöm a segítséget!


2014. ápr. 30. 18:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 30. 18:52
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ezt most sajna tök negatívnak látom, lehet csak korán teszteltél?
2014. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
telón látszik a második csík.ha van sok teszted,akkor én holnap és holnap után is csinálnék egyet,holnapután,ha tényleg jól ott van a második csík,akkor már egyértelműen erősebbnek kell lennie
2014. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
jah bocsi,cirka 10-15másodpercig,saját tudásom szerint
2014. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? 2 naponta duplázódik a hcg, ha te látsz rajta 2 csíkot (én a képen nem), akkor 2 nap múlva reggeli első pisiből erősödnie kell. Általában 10 mpig kell a tesztet belemártani.
2014. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én telefonon latom a 2.csikot halványan.

Szerintem mar holnap reggel is erosebb lesz egy picivel.

10masodpercig tartsd bele!

Sok sikert!

2014. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem látok második csíkot!
2014. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van még tesztem, majd ismétlek. A tájékoztatóban úgy írták minimum 15 másodperc, ezért kérdeztem meddig kellene bele mártani.
2014. ápr. 30. 21:44
 9/14 anonim ***** válasza:

15 mp.


Valami látszik, de nekem ez a fajta teszt mindig ilyen. Valami látszik rajta, de nem egyértelmű. Eddig nekem mindig megjött, amikor ilyen volt.


Mikorra nem várod?

2014. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elég érdekes a szituáció. Utolsó vérzésem 17- 18, de nem sok volt. Együtt voltunk 19.-én. Pár nappal később feszülgetni kezdett a hasam, majd jött a mellduzzadás. Most az utóbbi 2 napban már nem lehet a melleimhez érni. Ma elég erős menstruációs fájdalmam volt és egy kis barnás véres folyás. Szurkál és nyilalgat alul, még a hüvelyemben is. Teljesen összezavarodtam mi van. Nekem sosem voltak ilyen összevisszaságok a ciklusomban.
2014. ápr. 30. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!