Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pici barnázás 7-8 nappal a...

Pici barnázás 7-8 nappal a mensi előtt már megint?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban is azt hittem, hogy összejött a baba, éreztem a peteérést és aztán azt hittem, hogy mensi előtt 7 nappal a beágyazódást is éreztem, de aztán megjött. Erősebben, mint szokott. Múlt hónapban pici pirosas valami volt, most ugyanaz minden, csak épp nem piros, hanem barna, de inkább karamella színű.

Mással is volt ilyen?


2014. ápr. 30. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta próbálkoztok, de nem ess kétségbe, átlag 6-12 hónap alatt szokott a baba összejönni. Nekem csak olyan volt, hogy késett a mensim 2 hetet, volt egy rakás két csíkos tesztem és egyik nap megjött, rohantam a dokihoz, de már hűlt helyét nem látta babának, igazából hülyének nézett, hogy minek mentem be vasárnap hajnalban. Teljesen kiborultam, 3 hónap múlva jött a következő, 6 hetesen minden rendben volt, volt szívverése meg minden, csodaszép volt, aztán 8 hetesen egyik este dőlt a vér belőlem, tudtam, hogy elvetéltem megint, de másnapra elmúlt, bementem a kórházba és ott volt a csöppecském , ma már 6 hónapos. :D Szóval kitartás mert jönni fog az a babaóca csak várat magára! De jönni fog és akkor minden szomorú hónapot el fogsz felejteni.
2014. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet baba. Most en is varom a jeleket de meg barnazasom sincs a tizedik napon.
2014. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a mensi elötti gyakori barnázás, progeszteron hiányra utal. Ez viszont neheziti a teherbeesést vagy vetéllést okoz ha sikerül a teherbeesés.
2014. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt én is olvastam, hogy progi hiányra utalhat, de az mensi előtt 2-3 nappal jelentkezik. Nekem meg még egy hetem volt tegnap.
2014. máj. 1. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!