Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy csak...

Lehetek terhes vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés
Februárban vesztettem el a szüzességem,pont peteérésem volt,de védekeztünk rendesen óvszerrel.Aztán március,5-én Megjött ,majd áprilisban késett 4 napot (a ciklusaim 30-35 naposak) 12-én jött meg.Tegnap óta viszont hányingerem van és nagyon sápadt vagyok.Mondjuk tegnap volt a nővérem ballagása és,este össze -vissza ettem,meg ma is mert sok süti maradt még,lehet,hogy ettől van,vagy terhes vagyok?

2014. máj. 4. 19:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Az mindegy hogy mikor bűvöltél először kígyót, a kérdés az hogy azóta is políroztad a szerszámot vagy sem? Ha nem akkor nem lehetsz "terhes", max gondterhes.
2014. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! Besírtam a röhögéstől! :-D


Cicám, vegyél tesztet, ha gyanakszol a terhességre, de szerintem nem vagy az!

2014. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes,akinek szex után 2-szer megjön,az nem terhes.De vehetsz egy tesztet,ha annyira aggódsz.:)
2014. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!