Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a teherbeesés...

Lehetséges a teherbeesés fogamzásgátló abbahagyása után rögtön?

Figyelt kérdés
Idén április 5-én közel 10 év után abbahagytam a fogamzásgátló (lyndinette 20) szedését. A mensim rendesen megjött 9-én majd 13-dika környékén el is múlt. A párommal április 16-17-én voltunk védekezés nélkül együtt. (azóta a megszakításos módszert használjuk). Múlthét hétfő óta nagyon érzékenyek a mellbimbóim, és elég sokszor fáj az alhasam, illetve előfordul, hogy élesen szúr a lenti rész. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

2014. máj. 5. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem is sikerült hála Istennek.: ) Már 4 hónapos. Megkérdezhetem, hogy miért csináljatok megszakításossal, ha babát akartok?
2014. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is most hagytam abba.Márc.31-én jött meg utoljára.azóta semmi két teszt negatív,valószínű,hogy a ciklusom játszik velem,pedig nagyon bíztam....
2014. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Én gyengébb bogyit szedtem, Laurinát. Az utolsó 4 szemet nem is vettem már be. Az 1.hónapban összejött a picink. Holnap megyek dokihoz először. Mit szedsz vagy szedtél?
2014. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, most látom, hogy leírtad, hogy mit szedtél. :)
2014. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elméletileg holnap nem kéne hogy megjöjjön! :-) bár a teszt még negatív! :-(
2014. máj. 6. 07:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszer utáni 2. hónapban lettem tavaly terhes, bár sajnos elvetéltem...
2014. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!