Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség, vagy...

Lehetséges a terhesség, vagy esélyt sem adtok neki?

Figyelt kérdés
A lényeg,megjött a mensim múlt héten pénteken,időbe!mondhatni normálisan lezajlott,tény,hogy valamivel kevesebb volt,de nem mérvadóan.icipicit más volt.tegnap és ma egész napos hányinger,nincs hányás,csak ez van,plussz mintha feszülne a méhem,valami nem gut ott benn,az biztos!reggel csinálok tesztet,csak agyalok,agyalok,és egyedül rossz agyalni,páromat meg nem vonom be,nem akarom,hogy eggyel több ember izguljon a kelletténél!jah meg még annyit,hogy a mellfajdalom sem múlt még el,pedig az mar ilyenkorra elszokott!vélemény?köszönöm
2014. máj. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de ha úgy gondolod, meg van az esélye akkor tesztelj egyet reggeli első pisiből, persze ha már elmúlt a mensid.
2014. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah meg még az is,hogy van ma mensi görcs is,mensi után!nem értem
2014. máj. 5. 18:51
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,már elmúlt!reggel egy LH tesztet csináltam,az pozi lett,nem tom miért csinaltam,csak kíváncsi voltam.esti LHk halvány,halvany pozik
2014. máj. 5. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
de ugye tudod hogy a halvány LH teszt nem pozi? :) a legtöbb nőnek mindig ott a második csík, de ovukor meg terhességkor felerősödik
2014. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
negatív lett a teszt!most legalább már nem ezen kattogok.ennyit megért
2014. máj. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!