Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újabb sikertelen lombikon...

Újabb sikertelen lombikon vagyon túl. Mit tegyek beültetés után? Tapasztalatok? Csak sikeres lombikos írjon.

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy feküdtem 4 napig, aztán csak beültetés napján, de 3 napig pihengettem. 3 nap után rövid sétára mentem. Már nem tudom, hogy mit tegyek. A beültetésig minden nagyon jó... Transfernek semmi eredménye. Egyszer volt egy 9 és fél hetes vetélésem és egy 4 hetes biokémiai terhességem.
2014. máj. 12. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim soha nem "engedte" a fekvest, mert hogy akkor nem jo a meh verellatasa. Volt persze, hogy en is feküdtem, de mikor sikerült, konkrétan semmit. Másnap mar ugyanúgy éltem, mint azelőtt, csak nem emeltem nehezet. De a kutyával minden nap sétáltam, es kb 5km-t naponta


Plusz a sikeresnel sokkal többet ittam (nem voltam amúgy sem tulstimus soha), mindennap megettem 1 gránátalmat (neten olvastam), es ittam fel deci jominosegu vörösbort (vékony volt a ny.hartaya, azert).

En ezeket csináltam máshogy, de hogy mitől sikerült, azt nem tudom :)

2014. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. máj. 12. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan csináltam, mint te, mégis sikerült. Két-három nap pihenés, kímélő életmód. Nem hajoltam, nem emeltem, stb. Nekem ezt javasolta az orvosom. Nem tudom, min múlik igazán

Kívánom, hogy legközelebb sikerüljön!

2014. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! sok lombikom volt, ebből most vagyok az 5.várandósággal. a négy sikeresnél sosem feküdtem egyetlen napot sem, pihentem, de tettem vettem sétáltam,sajnos két méhenkívülim lett és két vetélésem. Most: leszívás napján 1 nap szabi, 3 órás út Tapolcáról vissza Pécsre,másnap munka (egészségügy), 5 naposan beültetés napján 1 nap szabi, szintén 3 óra autóút vissza Pécsre, másnaptól buszozás, lóti-futi, csak éjjel feküdtem és pihentem. Eredménye: 35 hetesek vagyunk a pocakban a kisfiúnkkal :-) amikor feküdtem sosem sikerült,még el sem indult! Nekem a dokim nem is javasolta a fekvést, hanem éljek úgy mint korábban, be is jött!
2014. máj. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


4 lombikot csináltunk végig,és a 4.sikerült!!!Itt van a pocakomban a kisfiam,a 34.hétben vagyok.Nekem is volt egy biokémiai terhességem,a többinél meg egy nagy semmi,o hcg-vel.Én beültetés után 1 napot pihentem,utána jöttem-mentem,kell a vérkeringés miatt egy kis mozgás.Én is ittam napi egy pohár vörösbort a doki javaslatára és nekem azt is mondta igyak egy kis pálinkát:-):-) Szerintem csak az ellazulás miatt.Hát én néha ittam is,persze csak szigorúan orvosi utasításra.-):-)Kaptam még progeszteron injekciót fenékbe kb.3 hétig,mert nekem az utrogestan nem volt valami jó és állandóan idő előtt elkezdtem barnázni és én kértem a dokit,hogy írjon inkább injekciót fel,mert szerintem nem volt elég nálam a progi pótlás.2 hónappal a beültetés előtt pedig 3 hetet voltam Parádfürdőn egy kórházban nőgyógyászati kezeléseken,ami teljesen ingyenes volt és szenzációs!!! Ha érdekel,írok róla szívesen.

2014. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, azt hiszem kipróbálom a vörösbort.
2014. jún. 10. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a 3. lombik sikerült. Pénteken volt a beülti, hazafelé (1,5 óra) a kocsi hátsó ülésén feküdtem. A hétvégén is zömmel vízszintesben, csak itthon mászkáltam, kajáért vízért. Töménytelen vizet ittam magamhoz képest (több, mint 2 litert). Napi 1 dl vörösbort én is ittam, ezt már a stimu alatt is, hogy szép vastag legyen a mnyálkahártya. Illetve, amit még magamtól szedtem az az Aspirin protect. Ezt a beülti előtt pár nappal kezdtem el, a beülti napján nem szabad, de másnaptól folyamatosan szedtem. Pozitív eredmény után szépen leépítettem (néha kihagytam egyet, aztán már csak kétnaponta, stb.)

2014. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!