Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kb 16 napja volt peteérés...

Ha kb 16 napja volt peteérés (és sikeres fogamzás), akkor lehetséges, hogy a ma reggeli 25-ös teszt negatív még?

Figyelt kérdés

Lily 25-ös érzékenységű teszt volt, negatìvnak mondanám, de később nagyon erős fénynél làtszott vékonyan a második csík...!

Ciklusaim rendesek, 26 naposak, így ma 3 napja hogy késik.

Egyébként két éve próbálkozunk már kistesóval.


2014. máj. 17. 18:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy az elmúlt 3 napban voltak kisebb-nagyobb hasszúrkák, legutóbb tegnap akkora nyilallás, hogy oda is kaptam. Utána kicsit barna volt a betét. Ès ma is kicsit rózsaszínes delután. Szóval nem lehet, hogy még csak most fejeződhetett be a beágyazódás, és ezért nem mutatja ki a teszt?
2014. máj. 17. 18:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, az egy éves próbálkozás utáni ajánlott kivizsgáláson milyen eredmény született? 2 éve próbálkoztok? Leírnád, hogy milyen betegség vagy mi derült ki? Kicsit több infó jó lenne:)


Amúgy ha 3 napja késik, az jó jel, ha amúgy atompontos volt az elmúlt években.:)

2014. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anikocska27 válasza:

Kedves Kérdező!

Én is kb ebbe a cipőbe járok. Nekem hosszabbak a ciklusaim, kb 34-36 naposak. Ma pontosan egy hete késik. Szerintem nekem ápr.30.-án volt peteérésem, aznap együtt is voltunk a párommal. Tehát attól számítva ma vagyok a 17. napon. A tesztem full negatív, pedig már csináltam egy párat. Pontosan nem tudom megmondani, de kb a tesztjeim fele szellemcsíkos (ami tudom, hogy nem jelent semmit), csak most már idegesít. Vagy legyen pozi, vagy jöjjön meg, mert szét tép az ideg...:)

A tünetek megvannak, hőemelkedés, hányinger, iszonyatos fáradtság, hasszurka, a mindjárt megjön érzés. Ami hiányzik, az az iszonyatos mellfeszülés....kicsit érzékeny, de nem annyira, mint az első terhességemnél.

Mert nekem már volt egy terhességem, úgyhogy ismerem a tüneteket, de sajnos elvetéltem 8 hetesen decemberben. Már több, mint 1,5 éve próbálkozunk, és már nagyon várjuk a picit. Nem tudom, mi lehet ez, az is lehet, h csak annyira akarom, hogy azért késik?

2014. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 év után voltunk orvosnal, nekem csak rakszurest csinalt, mondvan, hogy mar szultem, es tokeletesek a ciklusaim. Egymas utani ket honapban UH-os peteerest is nezett, volt rendesen kozepidoben.

Ferjemnek spermavizsgalat, keves volt a mozgo, majd kiderult, hogy fertozes okozza, antibiotikumos kezeles volt mindkettonknek, vegul sikeres lett. 3 honap kellett az uj spermiumoknak, tehat kb novembertol jok a leletek, azota minden honap eselyes, megse jön :(

Lehet a stressz is persze, sok a munka, dackorszakban van a 3 eves lanyunk, de szerintem nem tobb a stressz mint barki masnak...


Masodiknak: biztos van abban is valami, hogy ha nagyon akarod, pszichesen is keshet a menstruacio...hat nagyon remelem,hogy nekem nem ez van. De most ez az enyhe vilagosabb piros verzes nagyon idegesit :( En is ugy vagyok, hogy ha van baba, legyen mar pozitiv a teszt!

2014. máj. 17. 20:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Ma reggel is csináltam tesztet, szintén 25-ös érzékenységűvel (nem kaptam 10-est), ez is negatív :(

De még mindig nem jött meg.

Ha valóban 2 napja ágyazódott be (pénteken éreztem legutóbb erős beleszúrást), akkor még reális, hogy negatívak a tesztek, ugye?

2014. máj. 18. 18:19
 6/8 A kérdező kommentje:
ha valaki olvassa, azért megírom, hogy tegnap este elkezdtem erősebben görcsölni, s éjjel meg is jött rendesen így 5 nap késé után :( Eléggé magam alatt vagyok, s nagyon szeretném tudni az okot, mi a fene volt, hogy ennyit késett (Netán volt, de nem tudott megtapadni? Annak mi az oka?)
2014. máj. 19. 09:19
 7/8 anikocska27 válasza:

Kedves kérdező!

Nagyon sajnalom. :( Azért ha tudsz,menj el orvoshoz, hátha csinál valamilyen hormon vizsgálatot.

Nekem meg mindig nem jött meg. Tünetek megvannak, egyre erősebbek, az összes teszt negatív.Ez a 44. Ciklusnapom.Pénteken megyek orvoshoz.

2014. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked! Majd írj, mi volt a dokinál! :)
2014. máj. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!