Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majdnem 5 hetes vagyok 2 nap...

Leendő anyuka kérdése:

Majdnem 5 hetes vagyok 2 nap és betöltöm az 5-dik hetet! Április 16 án volt meg utoljára! Éhes vagyok de nem tudok enni mert meglátom a kaját 'mindjárt visszajönn' érzésem van! Mijenmódszer van hányinger enyhitésére?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
B6 vitamin, jéghideg citromos víz, jéghideg kóla, mentolos cukorka, fogmosás mentolossal
2014. máj. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szegény :) Tudom milyen érzés, nagyon jól leírta az első még annyit hozzá tennék, hogy mielőtt felkelsz az ágyból ropogtass el egy kevéske kis háztartási kekszet vagy egy kis ropit, hátha jobb lesz. De a b6 vitamin az ki ne maradjon.
2014. máj. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be. nekem a cola segített egy darabig, utána pedig mindig kijött. Egy olyan modszer sem volt ami végig segített volna. (Pedig aztán a terhesség végéig hánytam)
2014. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem leszek szarabbul első terheségemnél nem volt semmi baj ha állandóan ezzel foglalkozom h ne legyek roszul akkor mèg a végén hányás lessz belöle! Előfordulhat ijen hogy bemesélem magamnak?
2014. máj. 19. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szinte minden praktikát kipróbáltam, de semmi ne használt. 5+4 hetes korom óta rosszul vagyok, de olyan szinten, hogy alig bírok kimászni az ágyból. Maszkban főzök.

Nem tudok dolgozni sem. Most 7+3 hetes vagyok és még mindig vannak rosszulléteim, bár szerencsére van egy-két óra, hogy tudok enni pár falatot.

A folyadékbevirwlrw nagyon oda kell figyelni, mert a kiszáradás nagyon veszékyes lehet a babára is.

2014. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!