Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valamelyikőtökn...

Petunia22 kérdése:

Előfordult már valamelyikőtöknek, hogy a beágyazódási vérzés mestruáció után érkezett?

Figyelt kérdés
Ha a peteérés közvetlenül mestruáció előtt történik, akkor elméletileg megtörténhet, de még ilyen tapasztalatot nem hallottam. Mestruáció után 1 héttel mi mást jelenthet a pecsételő vérzés?

2014. máj. 19. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem valószinü hogy azt jelenti hogy mimiatt lehet azt igy nem lehet megmondani. lehet hormonzavar ( nem midndig ugyanoylan a hormonok szintje, külsö behatésra is történhet enyhe borulás) de lehet l eggyüttlét utáni sérülés következménye, méhszájseb stb. Ha többször elöfordul érdemes orvoshoz menni. De egy korasi peteérsre nagyobb az esély mint arra amit te irtál.
2014. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a késői peteéréssel? Olyankor a beágyazódás kénytelen a mestruáció utánra esni.

Nem gondolom,hogy peteérés, mert már 2 napja tart. Nagyon gyengén, de van vérzés. Méhszájsebről nincs tapasztalatom (szerencsére), az is tarthat napokig?

2014. máj. 19. 08:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan hónap, amikor menzesz után mondjuk 5 napra még van egy kis vérzés, úgy, hogy előtte nem volt napokig már menzeszem. És nem beágyazódás. Eleve én pl. egyszer, amikor beágyazódásom volt, egyáltalán meg sem éreztem semmit.


Ki szoktad mosni magad irrigátorral menzesz után? Mert ha nem, akkor nyugodtan lappanghat benn vér/leszakadt dolgok a méhedről, akár napokig is.


Szerintem is nézz el a dokidhoz, hogy megnézze, mi okozza. Valószínűleg valami hormonprobléma vagy a méheden egy seb, esetleg akár ciszta. Ne aggódj, ezek manapság nem nagy dolgok már. :)

2014. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van egy 2 éves kisfiam, akinél nekem első hónapban megjött. Emiatt volt egy kis kavar, hogy hány hetes terhes is vagyok. Most szeretnénk kistestvért és nagyon figyelek, hogy mégis mikortól vagyok terhes. Meg volt most is 1 hete, de nekem furcsa volt, nem volt olyan, mint szokott, 2 napig volt normális, utánna alig-alig. Nem mondom, hogy nem beszélem be magamnak, de azért mégis... sok a furcsaság, amit persze én is okozhatok magamnak. Ezért kérdezem, hogy volt-e már ilyen valakinek, vagy csak kitalálom.
2014. máj. 19. 08:52
 5/13 anonim ***** válasza:
késöi ovunál nem akkor szokott megjönni a mensi mintha középidöben lenne ovud. Én ciklus 24. napján estem teherbe 25-26 napos ciklusok mellett és nem is jött meg.
2014. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, 32-33 naposak a ciklusaim, érdekem módon, legutóbb 28. napra jött meg, ilyenre nem is emlékszem,hogy volt-e már valaha.
2014. máj. 19. 08:58
 7/13 Nitókrisz ***** válasza:

Szia,


Velem detto ugyanez volt ebben a honapban. Mensi elmult, semmi nem volt, utana ot nappal ket napig tarto pecsetelo verzes. En is kerdeztem itt rola, mert meg soha nem volt velem ilyen. Nem hiszem, hogy hormon problema, mert az a menstruacio elott szokott barnazast okozni. Mehszajseb, serules sem lehet. Lehet, hogy korai peteeres volt? Beagyazodasra en nem gondolok, mert akkor azota nekem mar kellenenek hogy tuneteim legyenek. Kivancsi vagyok nalad mi lesz :)

2014. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha bizonyítottan rövid a luteális szakasz, akkor nagymértékben képtelen a megtermékenyített petesejt beágyazódni. Mivel előbb leválik a méhfalról a hártya, mint ahogy a pete odaérne és befészkelné magát. Tehát mensi után az ovulációig nem hinném, hogy vérzés jelentkezése beágyazódásra utalna. Nyilván lehet mensi alatt is teherbe esni, az esélyét adjuk meg mindennek. De inkább ovus pecsételés lehet, nekem is előfordult már.
2014. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
És azt is vegyük figyelembe, hogy nagyban befolyásolja egyes nőknél az időjárás. Nekem tavasszal és ősszel egy -egy hónap megborul. Általában előbb jön meg a szokásosnál.
2014. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyelőre várok, mi lesz. Persze, azért próbálkozunk még :) Ha megtudok valamit leírom ide ;)
2014. máj. 21. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!