Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 13án volt ovum, múlt...

Május 13án volt ovum, múlt hét kedden, mától kéne szednem az augmentint 5napig a fogam miatt! Lehet baj, ha sikerült összehozni a babát?

Figyelt kérdés
Sziasztok,köszönöm a válaszokat
2014. máj. 19. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nem befolyásolja. Braátnömnek 6 éten derült ki a baba elötte 2 adag antibiotikumot szedett be mert vese gyulladása lett, mint kiderült a terhességtöl csak akkor ezt még nem tudták. Az antibioptikumot kb a 4.-5. hét körül kezdte el szedni. semmi baj nem lett belöle. Aki nem tervez babát az is mindent ugyanugy csinál addig ameig meg nem tudja hogy várandós lett.
2014. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem okozhat gondot! tényleg Te mikor akarsz tesztelni? én is hasonló helyzetben vagyok ovut, próbálkozást illetően. Mondjuk én már ma is tesztelnék :9 de tudom nem sok értelme lenne még :O
2014. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!

2. Jaj,de jó!én is tesztelnék már,alig várom,hogy kiderüljön!5.hónap ez!szerinzem megvárom a pénteket és tizes teszttel megnézem,hogy mizujs!Te?

2014. máj. 19. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem május 6-án volt ovum és rá 6-ra kellett kezdenem az augmentin kúrát, először mást írt fel a doki aztán mondtam, hogy babaproject van és azt mondta akkor az augmentin a megfelelő. Ne izgulj ezt lehet szedni.
2014. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szuper!köszönöm,hogy írtál!
2014. máj. 19. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok. Hétvégén megpróbáljuk a tesztet a párommal :) én is 10-es érzékenységű tesztre gondoltam :)
2014. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szórítok magunknak!:-)
2014. máj. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!