Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Ti mit...

Leendő kismamák! Ti mit vártok tőlünk a tesztetek megnézése után?

Figyelt kérdés

Úgy értem, azt várjátok, hogy őszinték legyünk (lepontozás) és mondjuk, ha full negatív a tesztetek vagy pedig azt, hogy biztassunk, hogy "látok ott valamit" vagy, hogy "még nem látom, de erősödni fog!!"


Az olyan kérdéseknél, amik úgy kezdődnek, hogy "ugye", azoknál persze egyértelmű, hogy bólogatást várnak, de a többieknek mi segítene inkább? Igazság vagy hazugság, vagy semleges biztatás?


Szeretnék hasznos tagja lenni a topiknak, ezért kérdezem:)



2014. máj. 19. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Egy kicsit off! A fenti kérdéshez kapcsolódva nekem az lenne a kérésem, hogy legalább a végkifejletet írjátok meg kedves tesztelős kérdezők.

Kedves Kérdező! Erre az a jó válasz, ha hazugság, ha nem, hogy A: "én is látom a 2 csíkot, gratulálok kedves kismama" B: "nekem is ilyen volt, most x hetes kismama vagyok, gratulálok". Reménykedő kismamák sajnos ennek örülnek. Szerintem a negatív választ el sem olvassa.

2014. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Akkor leszel hasznos tag ha az igazat írod, én ha nem látok semmit megírom,hogy semmit nem látok, bár ilyenkor jönnek a lepontozók akik "mintha látnék valamit" bár nem értem,hogy minek feltenni képet a kérdéssel, csak látja a teszt csinálója is ,hogy egy vagy két csík...
2014. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
én szoktam figyelni eme hozzászólásokat,és a véleményem hogy azok kapnak lepontozást akik arrogánsan,már-már bunkó módon reagálnak a hozzászólásaikban.illetve azokat is lepontozzák akik látnak valamit,amikor pedig az ellentábor nem.Hiába is hadakozik bárki ezen kérdések miatt,én akkor is azt látom,hogy ha ilyen kérdés van,mindenki rárepül,mert egyszerűen érdekes,sokkal érdekesebb mint más kérdések.Én például kérdeztem már a méhpempőről,egy válasz sem érkezett,de amikor a tesztemet kiraktam 34 válasz érkezett.Hozzáteszem,megúsztem az arrogáns válaszokat,igaz én soha nem vagyok lekezelő,így nem is igazán kóstolgatnak. :)
2014. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem válaszolnak a leendő kismamák, csak az utolsó.:/
2014. máj. 19. 12:00
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Kedves 3as, a méhpempőt sokan nem ismerik, ezért is,lehet,hogy nem kaptál rá választ!

[link]

2014. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Tudod nehéz eldönteni, mi segítene, mert sokszor egy überhalvány tesztnél nem a +nem látok semmit", "ez tuti száradási csík, nekem ezer ilyen volt" segít, hanem a terhesség ténye felé terelés, mert legalább nem stresszeli halálra magát ha adjisten terhes.

Én vagy 100 tesztet biztos ellőttem az utóbbi két év alatt, de valahogy mindig tudtam, ez most milyen csík, mikor 32 hete "igazi" csíkosat teszteltem baromi halványan, akkor is tudtam hogy na ez a várva várt gyermek lesz. De sokan nem tudják, nem szeretnék a folyamatos csalódást egyedül átélni, míg nem bizonyosságot nyer, hogy ez megint nem az a hónap.

Szerintem mondd mindig a hasznos igazat, azaz próbáld megítélni mivel segítesz.

2014. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Èn kb 3ève Regisztráltam ide.

Ilyen esetekben tettem fel a tesztjeimet ide:

1.Látható rózsaszín volt,de fura helyen-tanácstalan voltam,és tanácsot vártam vajon bizakodnak e ilyen esetben.Orultem minden véleménynek.

2.Nem várt előtt 7héttel lett pozi a tesztem,nem akartam elhinni,hogy ilyen lehetséges-olyanok válaszát vártam akik hasonlót átèltek.(ikreket vàrtam)

3.ismeretlen tesztet használtam (àltalàban xepilt vettem mindig) pl clear blue,amin halvany csik lett,de nem tudtam nem Száradasi csík e?-tapasztalatokat vártam ebben az esetben is.


Èn minden esetben őszinte vàlaszt vártam,és a tapasztalatok is érdekeltek.

A kioktató,olykor lekezelő vàlaszok rosszul estek,de szerencsere többségében udvarias,segítőkész válaszokat kaptam.

Minden esetben lepontoztam az olyat,aki bàntó szàndékkal válaszolt,ès nem a kèrdèsemre válaszolt.Azèrt,mert nem kotelezo válaszolni,de ha már megtesszük írjunk őszintén,udvariasan,ès fogadjuk el màsok vèlemènyét is!

3 gyerekes anyuka

2014. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
spec én szeretem másoknak a tesztjeit nézegetni, hogy negatív vagy pozitív-e. Szívesen adom a tapasztalatomat, mint nagy tesztelő... Ha lepontoz, hát lelke rajta, csak az igazat írom, hogy látom-e vagy sem a második csíkot, hogy szellemcsík-e vagy sem, hogy rossz-e a teszt vagy sem...
2014. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hy! Én is leendő kismama vagyok :)

Én az igazat várom.Nyílván azért írunk ide,mert szükségünk van infóra,azoktól akik már kerültek ilyen helyzetbe.nem feltétlen tesztre értem.

2014. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

öregem ezt el sem hiszem XD hogy le lett pontozva a 3-as és a 7es!!! De mondjátok már meg,hogy MIÉÉÉÉRT?!?!?!?!?!?!

A 2legjobb/legnormálisabb komment.full jót írtak,tuti,hogy megint csak a sok ***** pontozgatta le akik kizárólag sértő és bunkó hozzászólásokat tudnak írni..-_-""""

ebben élik ki magukat...pfff ha admin lehetnék csak egy napra *.* ezek az emberek már nem irogathatnának többet...az tuti!!!!!!!!!!!! 9es voltam.

2014. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!