Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő kell hogy termékeny...

Mennyi idő kell hogy termékeny spermium termelődjön?

Figyelt kérdés
Minden nap termelődik, vagy kell neki pár nap? A párom nem dohányzik, és alkoholt is alkalmanként fogyaszt.

2014. máj. 19. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
2 naponta érnek be.
2014. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A folyamat, amely során a herékben kialakulnak a spermiumok, mintegy 100 napig tart (74 nap kell a spermium kifejlődéséhez, azután még 20-30 nap kell ahhoz, hogy megérjen).



[link]

2014. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én babám másfél nap alatt termelődött :D
2014. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hello baby oldalról, utolsó bekezdés:


"Nem igaz, hogy a gyakori szeretkezés kimeríti vagy legyengíti a spermiumkészletet, éppen ellenkezőleg felfrissíti azt. Lehet, hogy az önmegtartóztatás növeli a mennyiséget, de a „nagy összetorlódás” miatt romlik a minőségük!"


[link]

2014. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jajjj..most akkor melyiknek kell hinni szerintetek? eddig én is azt olvastam,hogy 2 naponta kell együtt lenni. Itt viszont azt olvasom, hogy a gyakori szeretkezés frissíti a spermákat :)
2014. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nekem a nődoki is azt mondta hogy legyünk együtt naponta...még rá is kérdeztem hogy nem két naponta kell? legyintett rá és mondta hogy nyugodtan legyünk együtt naponta a peteéréskor. Ezt uh-s peteérés követés után mondta.
2014. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, ez nagyon hasznos info. De jó :) ennek örülök :D
2014. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmmm erdekes :)
2014. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!