Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hete késik, derékfájdalom,...

3hete késik, derékfájdalom, fejfájás, mindjart megjon erzes, idonkent bo szintelen, szagtalan folyas. Mitol van?

Figyelt kérdés
Àprilis 9.en voltam orvosnal,ezt koveto napokban volt pé-m, egy hetre ra barnazas, kovetkezo heten erosen mindjart megjon erzes, de a resz negativ volt. A mult heten ujbol mindjart megjon erzes, aluszekonysag,fejfajas , egy bizonyos pontban idonkent derekfajas. Ujabb tesztet nem csinaltam, 1,5eve probalkozunk....

2014. máj. 19. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2014. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tesztelj sneki sem lát beléd.
2014. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteim voltak, csinálj egy tesztet:) 23hkm
2014. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már annyi volt a negativ teszt h nehezen szanom ra magam.. De nen lesz mas valasztasom 😉
2014. máj. 19. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet?
2014. máj. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy cipöbe járunk mintha csak én tettem volna fel a kérdést!most is nagyon hasogat a derkam én a nemvárt után két nappal teszteltem negatívat azóta nem mert halogatom!Rendszertelen a menzim,orvos szerint minden rendben van és elintézett avval,hogy nekem sosem volt pontossan meg,pedig már van két gyermekem!
2014. máj. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ujbol negativ, ettol tartottam... Szerintetek akkor mi lehet ez ??
2014. máj. 20. 08:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi meg mar nagyon szeretnenk.. Szinte 2havonta jarok dokihoz, szerinte minden a legnagyobb rendben es epp akkor volt pém mikor ott voltam akkor hogy lehetseges h nem jon meg es negativ a teszt??
2014. máj. 20. 08:27
 9/10 anonim ***** válasza:
milyen orvoshoz jársz? sima nögyógyász? egyéb kivizsgálások voltak? hormonok (nem csak sima alap hormonok) párod ki lett vizsgálva? átjárhatóságid volt? A teherbeesési probléma nem nögyógyászra tartozik, hormonok végképp nem azzal endokrinológushoz kell menni, mert nem csak annyiból áll hogy benne van-e a referencia értékbe.
2014. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Endokrinologusnal voltunk, a vizsgalaton minden rendben volt , vervetelre kell visszamennem a 2-5 ciklusnap kozott, ami azota se volt, de ami a nogyogyaszra tartozik, ott minden oke... Nehez ugy...
2014. máj. 20. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!