Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki évekig szedte a fogamzásgá...

Aki évekig szedte a fogamzásgátló nehezebben jött össze a baba? Meddig próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után sikerült teherbe esned? Okozott valami problémát a fog. gátló? Kivizsgáltattad magad?
2014. máj. 22. 14:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
én 5 évig szedtem és aztán elkezdett abba maradni tőle a menzeszsem, a doki szólt rám hogy vékonyodik a méhnyálkahártya úgyhogy álljak le vele...egy évig még óvszereztünk aztán amikor eldöntöttük a babát, 4 hónap alatt összejött a hőmérős módszerrel. de van olyan ismerősöm aki gyakorlatilag egy hónappal rá teherbe esett hogy abba hagyta, pedig évekig szedte. ha eddig nem borította fel nagyon az életed a tabletta, a teherbe esésnél se fog gondot jelenteni.
2014. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Az első hónapban összejött 4 év hüvelygyűrű használat után! Már másnap elvileg kitisztul a szervezeted, nem olyan már,mint a régi időkben!
2014. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

6 évig szedtem a fogamzásgátlót, aztán nem szedtem 1 évig, de ekkor még védekeztünk másképp, aztán az első nem védekezésnél megfogant a lányom. Ma már 4 éves. :)

Minden évben voltam nődokinál, általános kivizsgáláson, így baba előtt is (de nem kifejezetten a terhesség tervezése miatt).

2014. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

7évig szedtem yadine fogamzásgátlót. Abbahagytam mert fájt tőle nagyon a fejem. Megszakításosan védekeztünk ezután párommal, nem terveztünk babát, aztán mégis jött, ugyhogy szerintem abbahagyás után akár első pár alkalommal is sikerülhet. Nőgyógyászati problémám nem lett gyógyszer miatt, csak a fejem fájt mint említettem.

Te babát tervezel? Azért akarod abbahagyni?

2014. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
13 evig szedtem triregolt, nem a legjobb gyogyszer, de soha nem volt vele gondom, 3 honap szunet es elsore terhes lettem, de nem maradt meg a gyogyszer okozta mehnyalkahartya elvekonyodas miatt, elkezdtem palastfu teat inni es a masodik teas honapban mar nem jott meg, ma
2014. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Februárban hagytam abba. Babát tervezünk azért, de mint kiderült nekem is ettől fájt a fejem. ( több kivizsgálás után erre jutottunk). Akkor egy hónapig védekeztünk és azóta babaprojekt. Amióta abbahagytam, elkezdtem szedni a Gravidát. Tudom, hogy még kevés ideje próbálkozunk, csak kiváncsi vagyok kinek milyen tapasztalatai vannak. Nekem mondjuk az a gyanúm, hogy nincs peteérésem :( De persze ez nem biztos, csak én gondolom így.
2014. máj. 22. 14:54
 7/25 anonim ***** válasza:
Szoval hamarabb kuldte el a valaszt a ma 13 honapos kisfiam :-)
2014. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7 évig Yadine-t szedtem. Aztán Cypromixet kaptam. Ez idő alatt a háttérben futott a PCOS/IR-em. A gyógyszerek abbahagyása után derült rá fény, így még kezelés várt rám... de azóta már lett egy kisfiam. Nekem sem volt peteérésem, csak gyógyszerrel lett ciklusom (de ez nem megoldás, ugyebár).
2014. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
3 év hüvelygyűrű (és előtte sok év gyógyszer) után 3 hónapot vártunk, hogy tisztuljon kicsit a szervezetem, ezután kezdtünk próbálkozni. A 2. hónapban megfogant a fiam, aki 2 hét múlva lesz 2 éves.
2014. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
hőmérőzz, azzal lehet megtudni, mikor van peteérés, ha rendszertelenek a ciklusaid. Ha egyáltalán nem menstruálsz az más tészta, az elég gáz, akkor nincs peteérés sem
2014. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!