Mikor lehet érezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Aktus után kb hány nappal lehet érezni az első tüneteket? Vagy csak a nemvárt után?
2014. máj. 22. 20:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Én 6. héttől éreztem. Előtte mensis tünetek.
2014. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Akkor lehetetlen hogy egy héttel az együttlét után haspuffadás fàradság hányinger mindjárt megjön érzés van? Ja és a derékfájást majdnem kihagytam
2014. máj. 22. 20:40
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
az nem amiatt van, maximum a mindjárt megjön érzés, bááár nekem az úgy volt hogy aktus utáni 5. naptól csak szúrt de eléggé, aztán 10. ciklusnaptól ment át görcsölgetésbe
2014. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Én is ezen vacillálok már három napja, pedig második baba lenne! még 2-4 nap van a nem vártig, három napja nem vagyok jól reggelente, délelőtt elég sokat émelygek, sokszor a megjön érzés, de a kávé szagától még nincs hányingerem.. Nagyon kíváncsi vagyok! Szurkolok neked is!
2014. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Nekem is második baba :) csak már kicsit elfelejtettem hogy is van ez. A kávérol ne is beszéljünk jöhet bármennyi mennyiségben. Az uborkasalátáért oda vagyok. Eddig is ettem de most.. egész nap ellennék vele. Csak furcsa hogy egy hét után ilyenek vannak.
2014. máj. 22. 21:31
 6/51 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok,bár nekem első baba lenne...

Nekem 1 hete lehetett kb. peteérésem,előtte és azóta is kb. 2 naponta voltunk együtt párommal, a mai nap folyamán olyan erős "hasszurkát" érzek mint még soha...nem tudom mitől lehet ez. Gondoltam arra talán beágyazódás?

Drukkolok Nektek:)

2014. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Ti mikorra nem várjátok? Nekem addig még sajnos elég šok idö van még vagy 13 nap :(tegnap volt až ovum :) tudom hogy felesleges tesztelni de ag várom hogy megint pozitìvat teszteljek :)
2014. máj. 23. 07:44
 8/51 anonim ***** válasza:

Nekem is 11 nap van még nem vártig :)

Majd kiderül ... még nem tesztelhetünk,abszolút nem mutatna semmit :)

Úgy gondoltam talán majd mensi előtt 1-2 nappal egy 10es erősségűvel.

Te mikor fogsz kb?

Remélem mindannyian sikeres hónapot zárunk majd le,amúgy nekünk még csak első havi próbálkozás :)

2014. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Én jovohet vége felé biztosan fogok tesztelni. Až első terhességem is a nemvart előtt 5 nappal kimutatta :) és képzeljétek ma reggel a wc papìronvalami kis rózsaszìnes valami volt és azóta is picit görcsölgetek. Lehetett ez beágyazódás?
2014. máj. 23. 12:04
 10/51 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok! Nekem 24 é 26 napos volt az utolsó két ciklusom! holnap lesz a 24 nap, nem bírom ki, holnap tesztelek!
2014. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!