Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalható még egy császármets...

Vállalható még egy császármetszés?

Figyelt kérdés
2 császárom volt már, a kettő között viszonylag kevés - 20 hónap - volt. Műtét közben vették észre hogy lett egy pár centis hegszétválásom. Most már eltelt 3,5 év és nagyon gondolkodunk egy utolsó terhességben ...... tapasztalata van valakinek ezzel kapcsolatban? Vállalhatok vajon egy utolsó babót? Köszi előre is ...
2014. máj. 25. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én annyit tudnék javasolni hogy az orvosoddal beszéld meg!!Tudok olyat akinek 4 is volt és semmi problémát nem okozott neki.Mindenkinek màshogy reagàl a szervezete.
2014. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Háromszor szültem császárral, én a dokim véleményét kértem ki, és amikor rábólintott, akkor kezdtünk neki az újbóli babatervezésnek. Úgyhogy én mindenképpen kikérném az orvosom véleményét. Nekem hálistennek nem volt semmi komplikáció.
2014. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5-öt lehet császárral szülni. Mikor a másodikat szültem, ketten is voltak akiknek 5. Császár volt, s az egyiknek ikrek.
2014. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egészen így van, hogy "5-öt lehet", egyáltalán nem törvényszerű és teljesen egyéni. Nekem például a 3. szülésem után mondta a doki, hogy akkor álljunk le mostmár.


2. válaszoló

2014. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, holnap mindenképp beszélek vele, csak tapasztalatokra voltam kíváncsi .... arra gondoltam, hogy a hegszétválás a túl korai teherbeesés miatt lehetett, talán 4 év alatt jobban behegesedett ....
2014. máj. 25. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Mit mondott?
2014. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!