Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív lett a teszt. Lehet...

Negatív lett a teszt. Lehet mégis baba?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban nem jött meg menstruációm. Nagyon sokszor volt hányingerem, nem volt étvágyam és éjszakánként nagyon rosszul aludtam. Kb egy hete csináltam tesztet, ami negatív lett.. pár napja szúrkált az alhasamba majd rá két napra halvány rózsaszínes "vér" jött, de csak pár csepp. Lehet, hogy mégis baba van a dologban? Volt valaki így? Nem tervezzük a babát, de nem is bánnánk :)
2014. máj. 25. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A késés után csináltál tesztet? Ha már késik, akkor elvileg ki kéne mutatnia. De van olyan, akinek csak napokkal a késés után mutatja ki a teszt. Ha mondjuk már egy hete késik és mégis negativ a teszt, akkor más állhat a késés hátterében. Ha egyébként rendszeres a ciklusod, akkor a késéssel majd keress fel orvost, mert hormonbajt is jelenthet akár.
2014. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem középidőben fogant a baba hanem később akkor hiába teszteltél közvetlenül a menstruáció kimaradásakor, csak később mutat ki bármit is a teszt. Szóval én a helyedben újra tesztelnék. Még van esély.
2014. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen!!!! ez tuti, hogy baba!!! tesztelj, tesztelj!!! A rózsaszín folyás csakis azt jelentheti, és nem is jött meg a menzeszed.:)
2014. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!