Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az ilyen magas hő?

Normális az ilyen magas hő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több hónapja vezetek hőgörbét,viszont most valami olyat tapasztaltam,amit eddig sosem.

Az alaphőm 36,6 fok, stabilan tartom ezt. Túl vagyok az ovun,de ennyit még sosem mértem, 37,4-et, 37,5-öt. Ovu óta ilyenek az értékeim,és nem csökken. Szerintetek ez normális,hogy ennyit változott a többi hónaphoz képest,vagy esetleg betegség lehet a háttérben?

A lényeget kihagytam...babát tervezünk!

Köszönöm szépen a segítséget,válaszokat!


2014. máj. 30. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem most sikerült a baba,mert úgytudom,hogy akkor marad fent a hö az ovu után,ha babás lettél,legalább is ez jó jel!!!Sok sikert szoríttok!
2014. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen betegség jele. Orvos mit mondott?
2014. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nőgyógyászati kivizsgáláson voltam csak,ott minden rendben volt,házi orvosnál még sajnos nem voltam.

Viszont betegnek abszolút nem érzem magam,persze ettől még kerülgethet sajnos...köszi , hogy válaszoltatok, igazság szerint abban reménykedtem valaki majd azt íjra normális ez a hő :) egy kicsit várok még,hátha megmozdul lefele,ha nem,akkor valószínű elmegyek orvoshoz!

2014. máj. 30. 10:57
 4/12 anonim ***** válasza:
linkelsz egy görbét? Megnézzük! :)
2014. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi :)

2014. máj. 30. 15:03
 6/12 anonim ***** válasza:
egy picit tényleg magasnak tűnik. Nem gondolnám, hogy baj van, mivel most csak egyszer fordult elő, talán most valamelyik hormonból többet termel a szervezeted, vagy lappang benned valami betegség, egyszerű megfázás még tünet nélkül, bármi lehet. Ha esetleg nem sikerülne és még több hónapig így marad akkor lehet hogy doki, de szerintem egy ilyen alkalom nem baj!
2014. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Remélem,ha esetleg nem jött össze a baba,lefele megindul majd a hőm ,és nem kell orvoshoz fordulnom vele.

2014. máj. 30. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
nagyon szép a görbe, simán jelezhet az esés beágyazódást!! Pár nap és ha marad mehet a teszt!!! a legtöbb babás görbe 37 és a fölött szokott lenni! drukkolok nagyon!
2014. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi Kedves Utolsó! És a drukkot is :)

A mai napig még mindig 37,4 :) sőt...2 napja 37,5 már!

2014. jún. 1. 12:11
 10/12 A kérdező kommentje:
2014. jún. 1. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!