Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekezünk babát szeretnén...

Adió kérdése:

Nem védekezünk babát szeretnénk, de már sok teszt nem jött össze. Most szédültem egésznap, hánytam, éhes vagyok aztán nem néha még belém is nyilal. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Mik lehetnek a tünetek ha igaz a dolog akkor kb. 3 hetes vagyok. ?! De megyek veszek tesztet.
2014. jún. 4. 14:00
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha 3 hetesnek érzed magad, akkor kb. még egy hét van menziig és kb egy hete volt az ovud, így a beágyazódás csak most zajlik, ha sikerült. Így érted? Mert akkor én várnék mindenképpen amíg nem jön meg a menzid. Főleg, hogy írtad, hogy sok negatív tesztet csináltál már.

A tünetek meg annyira különbözőek lehetnek. PL. nekem SEMMI tüónetem nem volt, csak kiamardt a menzim. De valaki a menzi előtt érzett tüneteket érzi, és azt gondolja terhestünetnek, mert a terhestünet meg a menstruációt jelző tünetek (mellfeszülés, hasszurka) sokszor teljesen azonosak.

2014. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek tipikus tünetek, de biztosat csak a teszt tud mutatni.
2014. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de sztem nagyon rágörcsölsz a dologra. Attól függetlenül, még lehetsz terhes, nem azért írom.


De ha már most ilyenen gondolkodsz a mensi előtt kb. egy héttel... várd meg legalább míg késik egy-két napot.


Nálam pl. teljen tünetmentes volt az elején. 7. héttől volt nagyon hányingerem, hánytam egészen a 13. hétig.

Más miatt is lehetnek ugyanezek a tüneteid.


A tesztek többsége is egyébként, még ha terhes is lennél, nem biztos, hogy kimutatná a terhességedet. Próbálj, ne erre gondolni, bár tudom, hogy hihetetlen nehéz. :(


Szurkolok neked, hogy az legyél :) Ha mégsem, majd úgyis összejön :)

2014. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Menses előtt egy héttel ezek biztosan nem terhes tünetek. Persze ettől lehet a teszted pozitív MAJD nemvárt idejétől kb.

Nekem egyébként ezek a tünetek a rosszabbodó inzulin rezisztenciát mutatták. Jellemzően ebben a ciklusidőszakban, amiben most te is vagy.

Persze ez nem jelenti azt, hogy neked is az van, egy csomó dolog okozhat ilyet.

2014. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, igazatok van talán tólságosan is rágörcsölök mert már régóta szeretném és már annyi mindent kipróbáltam persze az orvosi beültetés az még nem jutott eszembe, viszont petevezeték átfújáson már voltam amit egyébként nem kívánok senkinek.. most próbálom elterelni a gondolataimat a munkával már amennyire képes leszek rá, de hááát mindenki utál várni és én is közéjük tartozom. Köszönöm nektek! :)
2014. jún. 4. 22:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Pàr napja megcsinàltam a tesztet semmit nem mutatott valószínű azèrt mert az ovuláció előtt ès a mensi előtt csináltam. Tegnap kellett volna megjönnie ehelyett ma nagyon kis barnàs valami van. Nem olyan mint mensi előtt. Ez mi lehet? Továbbra is van hányingerem hőhullámok nem gyengén. Enni nem tudok mert kihányom. Most mivan szerintetek? Köszi, puszii :)
2014. jún. 7. 09:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Várj pár napot, és tesztelj megint. Nekem az első babánák sima x-epil 2 hétten a mensi elmaradása után is negatív volt (valószínű, később fogant). Dm-ben is lehet kapni "kazettás teszteket" ilyen 800Ft körül. Azok nagyon hamar kimutatták, hogy pozitív.
2014. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rossmannban vagy budnikowskyban veszem mert Németországban lakom, de köszi bizakodom! :)
2014. jún. 7. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!