Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 6. -án mensiztem utoljár...

Május 6. -án mensiztem utoljára! Egy éve próbálkozunk! 4. - én kellett volna megjönnie. Ma reggel pozitívat teszteltem! Ráadásul a 2. vizeletből! 3 napos késés után erős pozití v teszt! Viszont görcsölök, mintha meg akarna jönni! Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 07:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! :)

Mi is egy éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Első terhességemnél kb 3 hétig görcsöltem, a derekam is majd leszakadt. Egészsèges babám született, szóval szerintem normális ha görcsölsz. Ha véreznél is akkor lenne gond.

Boldog babavàrást! Jó egészséget! :)

2014. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
A mellem a duplája,nem lehet hozzá érni,annyira fáj!Mikor menjek orvoshoz?Töltenék fel képet a tesztről,és sajnos nem tudom ,hol kell!!
2014. jún. 7. 07:59
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Már 2 éve volt egy vetélésem...kicsit tartok tőle!Nektek sok sikert!
2014. jún. 7. 08:01
 4/30 A kérdező kommentje:
Ennyire buta nem vagyok...de hol tudom feltölteni a képet?
2014. jún. 7. 08:07
 5/30 anonim ***** válasza:
Igen, normális,nálam is így volt, és ez eltartott a 9ik hétig.
2014. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A görcs teljesen normális, a szervezeted még 1-2 hónapig jelzi, hogy mikor lenne itt az ideje a mensinek. Én is görcsöltem.
2014. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu

Itt fel tudod tölteni a képet. :)

2014. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Gratulalok.Szerintem is jo az eselye hogy terhes vagy.Ne fèlj ès ne gondolj arra a vetèlèsre.Vigyàzz magadra ès lègy pozitiv.Èn is majnem ugyanabban az időben menstruàltam nekem is 3 napja kèsik de a tesztem negativ.Nem tudom mit csinaljak.Neked Jò babavàràst!
2014. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Magnézium?
2014. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
B6 vitamint szedem...
2014. jún. 8. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!