Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 évesen kockázatos bevállaln...

36 évesen kockázatos bevállalni egy 3. gyereket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mégis mi a fittyfenéért lenne az? Csak a kor miatt semmiképp se. Viszont van, akinek 18 évesen se kellene, mert már akkora tropa.
2014. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért az sok? Nekem akkor jöttek a trikrek egyszerre! Maximálisan bírom a tempójukat!
2014. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is bevállalhatod, de ugye lehetnek komplikációk az ellés, akarom mondani szülés közben :D
2014. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van egy 3 éves 3 hós kislányom és és egy 1,5 éves kisfiam. Mindketten császárral születtek.
2014. jún. 7. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ma már három császár rutin dolog.
2014. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél akkor inkább most, pár év múlva már kockázatos lenne főleg a császár miatt.amúgy én bevállalnám 36 évesen a 3. Gyereket, 40 évesen már nem :-)
2014. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bar a 6-is valaszolo ugy latom leirja a 40 eveseket,en azert leirom hogy 40 evesen most varom a harmadik babamat 19 eve utan..Semmi bajom,egeszseges kislany lakik idebent a 2 fiu utan.Mondjuk nem gondoltam volna hogy en meg szulni fogok.Semmivel sincs tobb problemam a terhesseggel mint huszonpar evesen.En nem banom,hogy belevagtam....Szerintem te sem bannad raadasul te fiatalabb vagy! 30 hkm
2014. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A környezetemben mostanában nem is egy kismama volt, aki még tőled is idősebben vállalt többedik babát.

Van kockázata neki ebben a korban, mert van, de azért 36 évesen még nem vagy kifutva az időből. Ha ti akartok, ideális is és egészségügyileg minden rendben van, akkor ti érzitek, hogy vállaltok-e vagy sem.

2014. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem. sokan a kollégáim közül (főváros) ennyi idősen szülik az elsőt, és nem csak egyet fognak vállalni:)
2014. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ennyi pozitív vélemény érkezett! Ez csak megerősített abban, hogy érdemes belevágnunk, mert a férjem is és én is szeretnénk. :-) Kõszönõm mindenkinek, aki válaszolt!
2014. jún. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!