Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult vkivel hogy az...

Előfordult vkivel hogy az orvos nem látta a babát ultrahangon? Ha igen milyen okokból?

Figyelt kérdés
Még érdekelne olyan tapasztalat, akinek esetleg meg volt a mensije, pedig már terhes volt. Miben volt más, meg ilyesmi. Köszönöm előre a válaszokat!
2014. jún. 9. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy nem latta teszteles utan egy hetig csak vastag nyalkahartyat (16mm) egy het utan megtalaltuk a petezsakot hatrahajlo mehem is van mondta is hogy nagyon hatul van a baba is. Sajnos nem maradt meg nem fejlodott :/ most ez a 3.probalkozos honapunk rem nem jon meg. A mensire pedig egyik ismimnek sot kettonek is tobb honapig megvolt rendesen csak akkor vette eszre bnom anyukaja mikor mar mozgott :) es van olyan ismim is aki csak maszatolt barnazott 2-3 napig kovi honapban abba is maradt :) de sajat tapasztalatom nincs a dologban :/
2014. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jún. 9. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Pozitívat teszteltem, de nagyon-nagyon görcsöltem. Kórházba kerültem, ahol ultrahangon nem láttak semmit, csak megvastagodott, 18 mm-es nyálkahártyát és egy picivel nagyobb méhet, valamint egy kis foltot, ami talán sárgatestnek nézett ki. Befektettek a kórházba, mivel a gyors vérteszt is azt mutatta, hogy terhes vagyok és a görcsök miatt méhen kívülire gyanakodtak. Mint kiderült, csak korán kerültem orvoshoz. 4 nappal később ott volt a pici petezsák hála Istennek, ahol lennie kellett. Ma már lassan öt hónapos a kisfiam. Miből gondolod, hogy terhes vagy, ha volt menzeszed? Csináltál tesztet?
2014. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tuneteimbol illetve a mensim 5-6 napig tartott erős verzessel mostanában pedig 2-3 nap alig van és nagyon gorcsolok. Barátnom pedig úgy járt nemrég hogy megjött neki rendesen ment vizsgálatra, cisztat lattak, küldték műtétre, és akkor vették észre a babát, a ciszta eltakarta. 13 hetes volt akkor, nemsokára megszül. :-) tavaly nyáron volt egy terhességem, ami sajnosnem maradt meg, ott uh- on már látta az orvos, tesztem pedig mindig negatív volt.
2014. jún. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!