Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Huvelyi ultrahangon szoktak...

Huvelyi ultrahangon szoktak tevedni? Nem kerek nalam valami nagyon segitenel?

Figyelt kérdés

Mult het kedden jartam nogyogyasznal akor volt 9 mm a mehnyalkahartyam.ma is voltam viszont ma 4.5 mm a mehnyalkahartyam .

Szoval ez hogy lehet ? Ma van ketto hete hogy kesik a mensesem.v

Azt mondta ma a nogyogyasz neadjam fel mert nemszamit a vastagsaga az a lenyeg hogy legalab majd petezsakot lason.

Segitenetek tanacsokal ossze vagyok zavarodva mar.!?

Koszonom


2014. jún. 10. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem látni babát, majd 1 hét múlva már illene gondolom, bár nem tudom hány hetes vagy, biztos korán mentél

Teszteltél már? Mert a teszt hamarabb mutatja mint az uh.

Érdekes, hogy egyszer 9 aztán meg kevesebb a vastagság..... nekem nem tetszik, de nem én vagyok az orvos :) ha ő bíztat akkor biztos nem véletlenül.

2014. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen teszteltem vagyis labori teszt is ma es tegnap negativ lett.

Mar nembirom idegekel sirogorcseim vanak mar evek ota ez folyik.hol ez hol az.de egy nyomorult hormonsort egy orvos nem adna beutalot!

Edig minding megjott .nekem van egy sejtesem meghoza az inofolic jol bekavart a cikluspan. Mar anyi mindent kiprobaltam orvosilag + votaminok.de semi.mar nem birom kesz a mai nap feladtam vege ;-(

2014. jún. 10. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne add fel, nálunk ugyanez van. Mondjuk nekünk mindenhol azt mondják, hogy egészségesek vagyunk, próbálkozzunk, mert összefog jönni, de nem jön.

Már sokkal jobban örülnék annak is ha azt mondanák nem lehet természetes úton, jöjjön mesterségesen, mert lehet akkor hamarabb összejönne (mondjuk nekem biztos nem, tutira elvagyok átkozva). Húgomnak nem lehetett természetes úton, lombik, elsőre összejött, én meg csak várok és várok... ha lenne pénzünk könyebb lenne, de így bízunk a szerencsében hátha egyszer megszán... néha úgy érzsm akkora esélyünk van a párommal babára mint megnyerni az ötöslottót.

De a lényeg, hogy sosem szabad feladni, mert nem tudhatod mit hoz a holnap.

2014. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen valaszod.nagyon sajnalom h nemjon ossze nektek a baba.nagyon sokan szenvedunk ilyen baba projekt ugyekben kinek ez kinek az a problemaja sajnos.en is bele ropantam mar szoszerint de meg a parom is foleg most h kesik hol lat az egyik orvos vmit h nem.aaaa mar kesz vok .nekem is a nyarig kell szuneteltesuk a probalkozast aztan inszem :-(

Gyogyszerek folytonos uh kovetes stb stb.....

En nem akarom vegig csinalni en mar feladtam.

2014. jún. 12. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!