Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hömérözésröl megosztanátok a...

Hömérözésröl megosztanátok a tapasztalataitokat? Pl ugyanabban az idoben kell vagy digitalis hömérövel is lehet stb

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanabban az időben, lehet digitálissal is. nyelv alatt vagy hüvelyben. a hónalj nem jó. és ébredési hő kell, tehát előtte ne menj ki wc-re vagy inni. és jó, ha mindez minimum hat óra hossza kiegyensúlyozott alvás után történik.
2014. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak ha nem mindennap azonos idoben kell mennem dolgozni?van valami tipped?mikor kell elkezdeni a homerozest?
2014. jún. 12. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor válassz ki egy időpontot és mérd mindig akkor. olyan időpontot, amikor biztosan még otthon vagy mindig abban az időben. De kell előtte egy kiadós alvás.
2014. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a mérést pedig a menzesz első napjámn kell elkezdeni
2014. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszaitokat!!
2014. jún. 12. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
én sem tudom minden nap ugyanabban az időben mérni. Viszont arra figyelek, hogy az 5 óra nyugalom (alvás) minden mérés előtt meglegyen. Így is pontos. (egyik ciklusban ovuteszttel ellenőriztem)
2014. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ez az én bajom is.egyszer 5-kor máskor 6-kor kelek.hetvegen szeretek kicsit tovabbaludni.igy nem tudom mikor érdemes megmérni a hőmet.szerinted?
2014. jún. 13. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem dolgoztam addig ilyen esetekben (tovább akarok aludni) mindig beállítottam egy fix időpontra az ébresztőt (mondjuk 6-ra) akkor megmértem, aztán aludtam tovább.


(most már kivitelezhetetlen, mert van amikor 4-kor kelek, és van amikor 1-2-nél korábban nem jutok ágyba, így sehogy se lehet olyan időpontot belőni, amikor mindig meglegyen előtte a kellő alvás is)

2014. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!