Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvolt az ovum?...

Szerintetek megvolt az ovum? Jókor voltunk együtt? (fontos, a többi lent + hőgörbe)

Figyelt kérdés

Szóval, mától nem tudunk már együtt lenni, mert spermavizsgálatra kell menni 5 nap önmegtartóztatás után, a dokit most hívtam és péntekre kaptunk időpontot. Így mától nem leszünk együtt és érdekelne hogy jókor voltunk-e együtt, vagyis volt-e már szerintetek ovum.

[link]


2014. jún. 16. 08:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudja a választ még az is érdekelne, hogy 5 napos spermát kell vinni az úgy jó lesz-e nekünk, mert szombaton voltunk együtt és vasárnaptól-csütörtökig lesz az 5 nap és pénteken amikor megyünk már a 6. nap lesz. Jó ez az úgy?
2014. jún. 16. 08:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megvolt a peteeresed es jokor is voltatok egyutt. A spermavizsgalatrol nem tudok sokat, ugyhogy abban segiteni nem tudok.

Sok sikert!

2014. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is fenn marad a hőd, akkor megvolt az ovud, és jókor is voltatok együtt. A spermavizsgálathoz én sem értek, de nem gondolom, hogy a 6 napos termék már nem jó, az 5 napos meg igen.
2014. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, én is remélem hogy elcsíptünk, bár nem hinném hogy pont most sikerülne, mire belevágtunk a vizsgálatokba...de azért nagyon reménykedek :)
2014. jún. 16. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan 2 olyan esetről tudok, amikor már megvolt az időpont a spermavizsgálatra, és közben kiderült, hogy a feleség babát vár :)
2014. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj, bár így lenne :)
2014. jún. 16. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Mizújs? Lett babó? Spermavizsgálaton mi volt, eredmény?
2014. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!