Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 5. nappal...

Nemvárt előtt 5. nappal halvány pozi,4. nappal minimálisan jobban látható pozi. Ma hajnal 2-kor keltem pisilni full negatív, nemvárt előtt 2. nappal vagyok ugyanazok a tesztek. Ez létezik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Akár. Én olyan tesztcsomagot vettem, amiben 3 tesztcsík van. 2-t megcsináltam, azonnal erős pozi eredménnyel két egymást követő nap. Aztán kábé egy hét múlva a 3. tesztet is megcsináltam, ami meg sokkal halványabb lett. Be is paráztam, de kábé rá egy hétre voltam dokinál és mindent rendben talált. Azóta is minden rendben. Tehát előfordulhat, hogy egy csomagon belül egyik teszt kevésbé érzékeny, esetleg nem került bele annyi szinező anyag..nem tudni

De az is lehet, hogy csak elkezdődött volna nálad valami és meggondolta magát. Sajnos csak idővel fog kiderülni.

Sok sikert!

11+5 hkm

2014. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is,na de remélem inkább ez mint méhenkívűli vagy nemtudom :/ hát várok :) Neked boldog babavárást :)
2014. jún. 16. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az elsővel, lehet teszthiba is akár, nekem is volt, ami előtte sokkal erősebb pozi lett, mint később 1-2 nappal, de attól még pozitív volt.

De sajnos az is benne van a pakliban, hogy elment... :S Ilyenkor még a terhességek nagyon picik és lehet, hogy elindul valami, csak épp nem tud megtapadni.

Na de nem akarok itt vészmadárkodni, majd az idő úgyis eldönti, nyugodj meg, az idegesség nem tesz jót! :)

6 hkm

2014. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem,nem idegeskedek :) Sajnos 12.héten volt már vetélésem..Azóta volt endometriózissal műtétem,kivették a jobb petefészkemet ,petevezetékemet,vakbelemet... mindössze 21 éves vagyok..Hát reménykedem. Rosszabb esetben minden hónap új esély :)
2014. jún. 16. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett végül?
2014. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!