Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell így reagálni!?...

Miért kell így reagálni!? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Sokat olvasgatok itt. Azt nem értem, hogy miért kell így viselkedni. Most gondolok erre a terhesség témára. Azért írunk ide, hogy segítséget kérjünk a tőlünk már tapasztaltabbaktól. Lehet, hogy buta a kérdéseket tesznek fel a fiataalok, felelőtlenek, buták vagy csak szórakoznak. Van aki komoly segítséget kér, ebből van a több. De csak elhülyéskeditek, vagy direkt ilyesztgetitek, hagy ijedjen meg ha ilyen felelőtlen volt. Mindenki volt felelőtlen már, hisz mindenki volt fiatal. Lehet nem a sex témában, de általában biztosan. Példák:Kérdés..Babát szeretnék, első hónapban vagyok, volt ovuteszt stb mellfeszülés, hasszurka. Halvány terhességi teszt...stb ERRE. Válasz: Hát nem biztos hogy terhes vagy, ritka akinek elsőre összejön, de sok sikert. Köv. kérdés: 17 éves vagyok abarátom betette egy másodpercre, teherbeeshetek? Válasz: Ha ilyen felelőtlen k***a vagy, stb stb. tuti terhes vagy. Biztos.


Nagyon aranyos. Nekem is volt úgy, hogy korán teszteltem. Mindennek elhordtak...pedig izgultam nagyon, hogy sikerül - e a baba. Sokan azért jönnek ide, hogy megtudják volt e már valaki ilyen szituációba stb. Lehet, hogy sok buta kérdés van. De miért kell így reagálni??


2014. jún. 19. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem csak ebben a témában vannak ilyen válaszok...Én is hasonló kérdést tettem fel, csak én GYIK témában, ugyanis sajnos nagyon úgy tűnik, hogy ide már csak a trollok járnak...

Az egy dolog, hogy elég sokan rögtön betámadják a kérdezőt, de ha valaki véletlenül hasznos, vagy értelmes választ ad, arra is rögtön ugranak...

Mondjuk az is tény, hogy vannak olyan kérdések is, amik direkt provokálják a népet, és általában a válaszadók már erre edződnek és a komoly kérdéseket se tudják komolyan venni...

2014. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%
Én is jártam már így, hogy feltettem ide egy kérdést (mondjuk én nem ebben a témakörben, hanem fogyókúra témakörben), és nem, hogy segítettek volna az emberek, hanem inkább még a kedvemet is elvették a fogyókúrától, azáltal, hogy lekövéreztek és azt írták, hogy ne is kezdjek bele, meg hasonlókat. Igazából magukat minősítik az ilyen emberek, de fogadnék, hogy csak az interneten ilyen nagy a szájuk. Én mostmár nem törődök az idióta válaszokkal, inkább kiszűröm a ténylegesen hasznos, és segítőkész válaszokat! :)
2014. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Vhol le kell vezetni a feszültséget, amit otthon nem lehet, idegenekkel, névtelenül a legkönnyebb.

Értelmes, normális kérdésekre, normális válasz nem is jön ilyenektől, csak a kötekedős és köpködős válaszok jönnek. Ezeknek a legjava nagyon a béka feneke alá vannak pontozva! És általában mindig ugyanazokról van szó. FIgyelmen kívül kell hagyni. Ha neki ez kikapcsolódás és nem veszem el tőle. Aki már jártas itt, észre sem veszi az ilyen "kedveseket" :)

2014. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Azért,mert árad belőlük a rosszindulatúság,értem ezt olyanokra,akik egy kétségbeesett,vagy épp izgatott illető normálisan megfogalmazott kérdésére így reagálnak...az ilyenekre sajnos csak annyit tudok mondani,hogy eszükhez kell mérni a dolgot,hálisten azért még akadnak intelligens válaszolók is! Egyszerűen csak nem kell felvenni a dolgot,ilyenek mindig lesznek,nem csak itt,sajnos a való életben is.

Csak sajnálatra méltók,szegényes lelki világgal.

További szép estét :)

2014. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így. Nem ebben a témában. "Nőies", "férfias" szakmákról, iskolákról volt szó. Én meg leírtam, hogy én igen is nem a kőkorban élek, kamionozom, autót szerelek, barkácsolok, reál beállítottságú vagyok. Erre meg elhordtak mindenféle leszb..nek, meg még durvábbnak is.

Meg még volt 1-2 téma ahol még privátban is napokon keresztül ment a vita.

Közel 1 évig nem jöttem fel az oldalra.


Sajnos vannak ilyen emberek, nem tudsz ellenük mit tenni.

Én is beláttam, hogy ha én nem lépek be az oldalra, azzal nem őket büntetem.

2014. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg van szerintem is,aki itt éli ki magát. Sokszor olvasok én is olyan választ,ahol mindjárt ugranak és jól kioktatják a kérdezőt,meg azt is,aki empatikusabb választ ad. Én is jártam úgy,hogy normális választ írtam,amiben igyekeztem megérteni a kérdezőt,erre nemcsak lepontoztak,de engem is lehordtak a többi hozzászólók. Persze más helyett könnyű okosnak lenni,szerintem az ilyen emberek saját magukkal elégedetlenek igazán.
2014. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak teljesen igaza van. Én ebben a témában olvasgatok, mert most álltunk rá a baba projektre.De hát ami it megy. Csak figyelmen kívül kell hagyni.Ha leállunk vitázni, csak magunkat hergeljük. Aki meg h*lye az pedig ezt élvezi!:) Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 19. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Azért vannak bugyuta kérdések is bőven.

Van, aki azt kédezte, hogy aktus után 3!!! nappal ha tesztel, akkor mutat-e már valamit. Erre mit lehet mondani??? (én már az aktus utáni 7. napi teseztelésnél is a fejemet fogtam, de azért ez a 3. napi tesztelési ötlet már tényleg nevetséges. Oké, hogy ide azért jön az ember, hogy kérdésejket tegyen fel, de azért aki babát tervez, legyen már tisztában a legalapvetőbb dolgokkal)

2014. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
En mèg igazàn rosszindulatú vàlaszolóval nem talàlkoztam!viszont bugyuta kèrdèsekkel annàl inkàbb..úgy gondolom ezek a lànyok es nők sajnos egyàltalàn nincsenek tisztàban ezekkel a folyamatokkal amik terhessègnèl vègbe mennek..gondolok itt az előttem szólóra akinek teljesen igaza..van.èn nem bàntom őket a tudatlansàgukèrt ès megèrtem a hatalmas vàgyakozàst a baba utàn,de sokszor nehèz megàllni,h ne oktassa ki őket az ember,èn ilyenkor inkàbb nem írok semmit!
2014. jún. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké hogy valaki "bugyta" kérdést tesz fel, de lehet rá intelligensen válaszolni...pláne hogy nem feltétlen tudjuk hogy hány éves ember kérdezi, milyen iskolázottsági szinten van stb..stb.. lehet csak most kezdte el a baba projektet és nem tudhat egyből mindent. Számtalan oka lehet, nyilván nem unalmába teszi fel a kérdést. Mindenkinek vannak olyan kérdései ami a másiknak bugyutának hat. Mivel nem ért hozzá, valszeg hülyeséget fog kérdezni. Van aki ebbe jó van aki abba, senki nem tudhat mindent..
2014. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!