Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jön anak össze a baba...

Miért jön anak össze a baba aki még nem tervezné?

Figyelt kérdés
kapásból tudok 5 olyan ismerősömet aki biztos nem figyeli az ovuját és hopp becsúszik a gyerek :/ van köztük egy 45 éves kismama is
2014. jún. 20. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha te se figyelnéd,lehet neked is összejönne...
2014. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos ilyen az élet! Sok nő szüli sorra a gyereket, aki meg sem érdemelné, eltartani se bírja. Tizenévesek teherbeesnek véletlenül. De aki pedig nagyon szeretné, annak nem biztos , hogy megadatik hamar. Ilyen ez sajnos. :(
2014. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem is olyan régen még nem mértek "ovut", nem néztek tesztet, mégis volt, akinek jött a gyerek és volt, akinek sokára sikerült, vagy soha.
2014. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nekem is velezlen volt,egy hibas ovszerrel.. mint a vegen kiderult..
2014. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert az élet semmiben sem igazságos, gyerekvállalás korában erre már ideje lenne rájönni.
2014. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen èn is gondolkodtam màr,ès a következőre jutottam(Persze lehet oltári nagy butaság)

Akiknek így becsuszik,nem tervezik lehet mar 10honapja esély lett volna ra,es a 11.honapban történik.(most csak mondtam egy számot)

Mivel azonban ok nem figyelik,nem varjak nem tűnik fel az idő!

Most elsősorban a megszakításos illetve számolásos módszerre gondolok!

Gyógyszernel is előfordul,mert az embernek nem mindig jut eszébe hányás-hasmenéses betegség utan kiegészítő védekezést használni!(pl nekem is igy lett az elso gyermekem)

Szoval csak azt akartam mondani,lehet ok is vártak a babára csak nem is tudjak,mivel nem terveztek!

Aki meg tervezi minden hónap egy örökkévalóság.

Pedig reálisan nézve az 1 év várakozás teljesen normális idő.

2014. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi nemigazán terveztük, megszakítással "védekeztünk" és pont 1 év után "csúszott be". Igazából úgy voltunk vele, ha jönni akar jöjjön...bár szerintem teljesen komolyan egyikünk se gondolta komolyan hogy "becsúszhatna"... 39hkm :)
2014. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Annak is összejön, aki tervezi és nem görcsöl rá annyira, nem tesztelget a mensi elmaradása előtt már több nappal és hasonló.

Nem 35-40 évesen kell szülni, hanem mikor fiatalabb a szervezet és nem kellett volna télen derékig érő kabátban járkálni tinédzserként, akkor most lehet hamarabb jönne a baba.

Bocs, ha megbántottalak, de uncsi már azok nyavalygását és irigykedését hallgatni, akiknek nem jön össze a baba több éve bármilyen ok miatt is. Aki megtartja a babáját, az így is, úgy is örül neki, akkor is, ha nem tervezte.

Én sem terveztem 3. babám, megszakítással védekeztünk 2 évig, utána jött össze. Nem terveztem, megtartottam és imádom, majd megzabálom. Ennyi, az is örülhet, aki nem tervezi.

2014. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert nem görcsölnek rá a baba témára!
2014. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem görcsölnek rajta ez az egyik,a másik azért a későbbre tologatás,hogy majd akkor 35 évesen neki állunk az sem előny, harmadik valószínűleg egészségesek is.
2014. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!