Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már úgy valaki, hogy...

Járt már úgy valaki, hogy negatívot tesztelt és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, később lehetett peteérésem. Így elég korai volt a teszt. A nemvárt után 4 nappal lett látható csíkom, és még az sem volt olyan erős, de már egyértelmű volt.
2014. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2014. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te utolsó! Ezt meg honnan tudod? :DD
2014. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelen! :) A 4. babámmal teszteltem a mensi elmaradását követő 5.napon határozott negatív lett a teszt! A 9. napon pedig egyértelmű pozitív mind a 9 darab! Egyszerűen magyarázták később fogant meg! :D
2014. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35.napon negativat teszteltem, ma a 42.napon halvany csik delutan.
2014. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, jelentem én.Fiamnál is az első 3 tesztem teljesen negatív volt már több,mint 1 hete késett,furán éreztem magam,majd lett egy annyira halvány pozitív ami olyan volt mintha beképzelném,de a doki is megerősítette a gyanúm, kipróbáltam 8 hetesen volt kicsit erősebb a 2. csík ma már 3 éves, aztán volt egy második terhességem akkor több mint 2 hetet késett negatív volt végig aztán lett egy pozitív teszt,doki is megerősítette majd rá két napra elment.
2014. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az utolsó válaszadótól kérdezném, hogy miért lehetett mégis negatív a teszt annyi ideig, ha közben tényleg terhes voltál? Nekem 10 napja késik, negyedik napon teszteltem, akkor negatív volt, azóta nem néztem.
2014. jún. 25. 09:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Doki szerint mert késői peteérés és kevés hcg termelődött az elején.
2014. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!