Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/219 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én júli elejére nem várom. Csak most gondban vagyok. Elvileg mostanság van peteérésem (pontosan nem tudom mikor mert rendszertelen a menzim), de az elmúlt három napban annyira görcsöl a hasam, nem tudom miért. Remélem sikerülni fog, és Neked is szurkolok!
2014. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/219 anonim ***** válasza:
100%
Szia Bea :) én juni 22-re nem vártam és azóta sem jött meg csináltam tegnap egy tesztet sajna negatív lett de semmi jele a menszinek, viszont a derekam be akar szakadni egyenesen nem is tudok néha állni a hasam enyhén görcsöl de máshogy mint menszikor, meg veszem észre hogy a hasam meg a cicim kezd eresedni ja és sokat pisilek. Hát nagyon remélem baba van a dologban mert már több mint egy éve várunk rá.
2014. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/219 anonim ***** válasza:
100%
2-id hozzászóló vagyok, Drukkolok mindenkinek hogy sikerüljön :) :)
2014. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/219 anonim ***** válasza:
100%
Én Júli 3-ára nem várom :)
2014. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/219 eszter888 ***** válasza:
100%

Sziasztok! :-)

Én július 16.ára nem várom,de sajnos már most tudom hogy nem fog össze jönni :( A párom már lassan 3 hete balatonon dolgozik,és sajnos ovura nem jön haza :(

Még egyáltalán nem tudja.... :`(

2014. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/219 anonim ***** válasza:
100%
Júl.1.re nem várom!! Drukkolok mindenkinek! Légyszi ti is nekem! Már 2 éves kudarc van mögöttem és most azért írok ide mert van egy megérzésem hogy minden oké lesz MOST! Már egészségileg nincs akadálya és most eresztettem le lelkileg is!!! Egységben az erő!!! Megy a drukk csajok :)
2014. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/219 anonim ***** válasza:
100%
én a hétvégére nem várom :) tüneteim ezek vannak mell feszülés alhasi szurka puffadás :) mensi elmaradása után tesztelek :) remélem + :)
2014. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/219 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Zsu vagyok, az elöző topikból :) júli 9 re nem várom. Remélem megint annyi pozitív tesztesünk lesz, mint a múltkori "ki nem várja.." topikban ;)
2014. jún. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/219 A kérdező kommentje:

Nekem ma nem kellene megjönnie. Meglátjuk...

Ebben a hónapban kicsit elengedtem a gondolatot. Szórakoztunk,nem foglalkoztunk a témával.

Ha most jön össze,akkor tényleg van benne valami...

Megy a drukk mindenkinek. Bea.

2014. jún. 25. 06:50
 10/219 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Julius elejere nem varom. Valojaban nekunk ez az elso probalkozasunk, ugyhogy probalom "lebeszelni" magam a tulzott remenykedesrol, de azert megis.... ugy izgulok :) drukkolok mindenkinek! Remelem sok sikeres kommentet olvashatunk majd :)
2014. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!