Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e/volt-e valaki hasonló...

Van-e/volt-e valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 napja késik, fájnak a melleim már pár napja és eddig negítívat teszteltem, de ma du egy nagyon nagyon halvány pozit. Igaz a csík kb 5 perc után jött ki, de nem szürkés. Le akartam fényképezni, de olyan halvány, hogy a képen nem látszik. A párommal kiszállásos módszerrel védekezünk, van egy 2 éves kislányunk és hát szeretnénk épp babát... Szerintetek ez lehetséges, hogy tényleg babás vagyok? Mert nem úgy fájnak a melleim, mint amikor a kislányommal voltam várandós. Köszi!

2014. jún. 25. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyből pozi lett de a baratnőmnek az első napokban negatív lett es most mar van egy kisbabaja:))
2014. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak az a fura, hogy lassan 1 hete fájnak a melleim, és eddig a teszt nem mutatott semmit. szóval érdekes...
2014. jún. 25. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
a melleim nekem ugy fajták az elején mintha csak simán megakarna jönni..aztan csak nem:) meg várj 1-2 napot aztán tesztelj megint es erősödni fog a hcg es akkor pozitív lesz:)ha meg nem akkor jobb ha elmész dokihoz Nehogy vmi probléma legyen.
2014. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem anno a fiamnál késés után 1 nappal negatív volt. Aztán egyszerűen időm sem volt arra gondolni, hogy babás lehetek, 4 nap múlva este eszembe jutott, teszt, negatív. Soha nem késett, nagyon elkenődtem, mondom tuti bajom van.

13. napja késett, akkor lett pozitív bár már nagyon erősen. :)

2014. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesztelj 2 nap múlva reggeli vizeletből, addigra már erősödni kell a csíknak, ha tényleg terhes vagy.
2014. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos tegnap erős görcsölés mellett megjött, bár nem olyan erős. Szóval akkor mostmár biztos nem vagyok babás, de se baj majd rágyúrunk apukával. :)
2014. jún. 27. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!