Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyaralas Hajduszoboszlon 4...

Nyaralas Hajduszoboszlon 4 honaopos terhesen?

Figyelt kérdés
Szeptemberre terveztuk a nyaralast akkor lepek a negyedik honapba.A dokihoz jovo heten megyek,meg nem tudom mit fog mondani.Tiz honapja volt csaszarom,az utazas 6-7 ora lenne.A fodott strandra gondoltam (29-32°C)hogy mennek.Szerintetek szabad?Velemenyeket varok
2014. jún. 26. 06:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! hát nekem nem engedték, hogy strandoljak

a termálvizet meg főleg nem a fertőzésveszély miatt, no meg a melegvíz nem tesz jót egy kismamának.

Hajdúszoboszlót mi is nagyon szeretjük tavaly és idén kimaradt, én most májusban szültem.

Jövőre megyünk majd.

Szerintem kérdezd meg a dokidat, hogy ő mit gondol erről.

2014. jún. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 F.B.I. ***** válasza:
Szia! A 4. terhességi hónapon nincs veszélyeztetve a baba , ha ilyen jellegű engedélyt kérsz tőlünk, (kivéve ha veszélyeztetett terhes leszel olyan dolgok miatt amik még ki sem derültek), de ha rám hallgatsz te magad miatt ne menny vízbe, ugyanis a terhesség nagyon hajlamosít a húgyúti infekciókra és azzal meggyűlhet a bajod hosszútávon. Nagyon kellemetlen.
2014. jún. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!