Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom! Ma eléggé...

Péntekre nem várom! Ma eléggé görcsölt a hasam, nehéznek érzem ott a méhem körül és a melleim fájnak, tegnap este alig tudtam aludni! Ez lehet a hideg front miatt és hogy babát várok? Vagy pedig már most érezhetem hogy meg fog jönni a mensi?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még nem biztos jele a babának. Szerdától már csinálhatsz egy -egy tesztet reggelente ha gondolod. Ha baba van akkor lehet már fogja mutatni, persze ha az érzékeny tesztet használod vagy a digitális Clearblue-t ( mondjuk az utóbbit inkább csütörtök vagy péntek mivel elég húzós ára van ) De sima 10es teszttel már próbálkozhatsz szerintem. Szorítok :) Majd írd meg mi lett
2014. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is péntekre nem várom.20.án volt ovum.Ma reggeli első pisiből pozit teszteltem 20-as érzékenységűvel.Szerintem holnap reggel már tesztelhetsz.
2014. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én sajna lecsúsztam az ovumról,mert nyaralni vtunk és itthon hagytam az "ovu mérő" pakkot.:D Elméletileg nekem is 20-21 kellett vna lennie,de 19től már halványultak a tesztek...Úh én olyan 16.-19.közé tettem...A ciklusom szerint nekem szombaton kéne megjönnie,de ovu szerint valamikor mostanában...29.teszteltem egy negatívat,úh most nem is merek addig amíg a legutolsó időponthoz viszonyítva nem késik.:( A hasam már egy hete szúrkál és fáj a derekam(bár arra gyanakszom,h felfázhattam.:( )
2014. júl. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, egy kis biztatásként ( amúgy az első válaszoló vagyok ) , Én egy pár hónapig nézegettem az ovut.. semmi... elmentünk nyaralni, nem vittem ovu tesztet semmit.. és pont akkor jött össze a baba :)
2014. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!