Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor esélyes, hogy...

Most akkor esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal az elmúlt héten többször is védekezés nélkül együtt voltunk. Nem húzta ki, volt hogy két "patront" is beeresztett pár órán belül.

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

21L 24F



2014. júl. 2. 18:34
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
51%
Nyilván van esélye. Eléggé hülyék lehettek.
2014. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
99%
2014. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Ezt most komolyan kérdezed? Nem védekeztetek és beléd élvezett, és még azt kérdezed, hogy mennyi az esélye hogy terhes legyél?.........te jó ég, 21 évesen ennyire butának lenni.....
2014. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%
remélem ötös ikreid lesznek
2014. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
48%
nyugtass meg, hogy 6 általánosnál nincs magasabb végzettséged
2014. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
54%

Többiek csak ijesztgetnek, nem vagy terhes nyugodj meg :)


Amúgy nem ijesztgetnek, az vagy

2014. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi ésszel szabad lábon...

21 évesen szégyelld össze-vissza magad, hogy ilyet kérdezel! Figyelni kellett volna biológia órán...

Persze hogy lehetsz terhes. Ha már derogál a gumi, miért nem vettél be esemény utánit? Megérdemelnéd, hogy tényleg terhes legyél, csak sajnálnám a gyereket.

2014. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem értem a végzettség hogy jön ide, de ha annyira érdekel most fejeztem be a harmadik évemet Corvinus - Nemzetközi Gazdálkodás szakon, a barátom pedig jogot tanul a Pázmányon


4es, remélem igazad van, mert 5 gyereket szeretnénk, de nem szeretném egyesével kihordani őket.. bár egyszerre öt talán sok, kettesével jöhetnek:)


Annyira rosszindulatúak vagytok, mi szeretnénk gyereket, csak már én is lombikbébiként születtem, mert anyámnak gondjai voltak és nehezen fogantam meg.. és nem tudom mennyire öröklődhet ez:/

2014. júl. 2. 18:44
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
Ja hogy kamu kérdés? Akkor menj szépen vissza legózni.
2014. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?:|
2014. júl. 2. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!