Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztet mikor...

Terhességi tesztet mikor érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval az van hogy késik, nem jött meg helyette fáj, mintha menstruálnék, voltam nőgyógyásznál nem gyulladás vagy fertőzés, vettem tesztet 3 napja negatív lett viszont neten azt olvastam csak a 6. héttől biztos a teszt, de minimum a 4.-től tehát miért menstruáció első napján kell tesztelni? Mivan ha akkor még nem mutatható ki? Kérlek segítsetek már megérteni, mert rengeteg mindent írnak fórumon. Ill ha nem terhes vagyok valakinek volt már hasonló?


2014. júl. 2. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A doki mit mondott?? Nem rendelt vissza?? Nem kellett ott helyben is tesztet csinálnod?? Vért vettek?? Nem értem ha voltál dokinál akkor miért nem kérdezted meg őt?????? Annyi mindentől késhet..pl hormonok ciszta egyéb betegségek!!!Hány éves vagy komolyan??
2014. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted nem kérdeztem meg?:D.... Idézem ő nem tudja, ha még fáj és nem jön meg menjek vissza 1 hét múlva. 2fele ultrahang volt plusz sebészi vizsgálat ennyi. Ezért tettem fel a kérdést de köszi az offot ment a lefelé kéz :)
2014. júl. 2. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Megvastagodott nyálkahártyát sem említett?
2014. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, azt mondta minden rendben kóros elváltozás cysta gyulladás fertőzés nincs, így nem tudja.


Utolsó előtti: de igen fent leírtam szerintem világosan :)

2014. júl. 2. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, Te vagy az okosabb jól látod :))) További kellemes estét neked :)
2014. júl. 2. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:

"

Terhességi tesztet mikor érdemes elvégezni?


Sziasztok

Szóval az van hogy késik, nem jött meg helyette fáj, mintha menstruálnék, voltam nőgyógyásznál nem gyulladás vagy fertőzés, vettem tesztet 3 napja negatív lett viszont neten azt olvastam csak a 6. héttől biztos a teszt, de minimum a 4.-től tehát miért menstruáció első napján kell tesztelni? Mivan ha akkor még nem mutatható ki? Kérlek segítsetek már megérteni, mert rengeteg mindent írnak fórumon. Ill ha nem terhes vagyok valakinek volt már hasonló?""


Szóval akkor hova is írtad le hogy a doki mint mondott??? Te még azt sem tudod hogy egy tesztet mikor kell csinálni!!Szóval ja.... Szép estét neked is!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2014. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nőgyógyásznál nem gyulladás vagy fertőzés,



Ide írtam le. Igen nem tudom mert mindenhol mindenfélét írnak. Te értesz a kvantumfizikához? Vagy a római jogot be kellett vágod? :) Te ezt tudod én meg azokat amiket felsoroltam mellesleg ha tudod akkor kérlek írd már meg mert ezért tettem fel a kérdést :)

2014. júl. 2. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!