Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás?

Szandy89 kérdése:

Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Múlthéten kedden voltunk együtt a férjemmel. Másnap volt peteérésem. Ma egész nap szúrkál a hasam alja. Lehet beágyazódás jele? Volt így valaki? Mikor teszteljek leghamarabb??
2014. júl. 3. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a beágyazódás jele, persze. Ugyanez volt velem is. A biztos, ha peteérésedhez viszonyítva 14 napra rá tesztelsz. De ha nagyon türelmetlen vagy, akkor a nem vártad előtti 4. napon is kitudja mutatni némelyik teszt. Sok sikert!
2014. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nem lehet általánosítani. Valakinek a beágyazódás jele, másnak meg nem. Az első babámnál az volt a szokatlan, hogy semmilyen menstruációt megelőző tünetem nem volt, köztük a hasszurka sem.

Nekem is múlthét szerdán volt peteérésem, és szintén szurkál a hasam, de ebből tudom, hogy most sem jön a kistesó.

Remélem Neked azt jelzi!

2014. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!