Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek így terhes?

Szerintetek lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm jún. 1. volt. Most 29-én kellett volna a bajomnak megjönnie de nem jött még meg. Peteérésem kb. 10-17 lehetett. Ma csináltam tesztet és negatív lett. Lehetek terhes?
2014. júl. 3. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt együttlétetek? Védekeztek? Ha nem jön meg, persze, miért ne lehetnél terhes?
2014. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert érett pete kell hozzá
2014. júl. 3. 15:55
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] Például erre hivatkozva... itt írják h csak ovulációkor lehet terhes valaki... nekem mégha néha nem is pontosan jön meg a bajom... az nem lehet hogy 2 héttel kitolódna a peteérésem
2014. júl. 3. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, amít írsz: bármikor lehet valaki terhes, mert maga az aktus válthat ki peteérést!
2014. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Különlegescsajszi ***** válasza:
Akkor ma van 6. napja,hogy késik! Ha holnap nem jön meg,tesztelj egyet! Vagy ha ebben nem annyira bízol,holnap még elmehetsz a dokihoz,mert még péntek,nem tudom hol laksz,de lenni kell még holnap nőgyógyásznak mindenhol!:) Szerintem ez lesz a biztos! Ő megvizsgál,ha észrevesz valamit majd úgyis mondja! Ha pedig túl korai még a doki,akkor csak az marad,hogy tesztelsz,de lehet még ez is korai,így marad a várakozás,de egy jó tanács! Ha várakozol valamelyikre,hogy elmenj a dokihoz vagy hogy tesztet csinálj,hogy biztosra kimutassa várj,(bár tudom senki nem szeret várakozni),de ne éld bele magad semmibe,mert ha szeretnéd és semmi sincs,akkor nagy csalódás érhet! Ha meg tünetek lesznek úgyis lesznek,és ha baba van,akkor valami előbb-utóbb úgyis történni fog! Amúgy terveztétek? Egyébként nem is érzed,hogy meg akarna jönni,vagy nincsenek jelek rá?
2014. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Különlegescsajszi ***** válasza:
és kifejthetted volna tényleg ezt a kérdésedet kerekebben is,mint pl. Mivel védekeztek ha védekeztek,terveztétek-e,mikor voltatok együtt utoljára és ilyenek..
2014. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma volt egy barnás folt reggel de azután semmi... de ezen a weboldalon is azt írják, hogy csak peteéréskor lehet teherbe esni és előtte ill utána 1-2 nappal... de azóta már több nap eltelt és a mai teszt negatív lett... a barátom nem élvezett belém ... maximum az előváladéktól... eddig semmi gond nem volt ezzel a módszerrel
2014. júl. 3. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:

A megszakított közösülés nem védekezés, ezt a pearl indexe is mutatja. 100 nőből 35 esik így teherbe egy év alatt. Azoknak is egy ideig "semmi gond vele", aztán terhesek lesznek. Itt is olvasgathatsz róla:


[link]


Lehetsz terhes, simán. A teszt nem feltétlenül mutatja azonnal. Várnék néhány napot és újra tesztelnék.

2014. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
anyáméknak 30 éven keresztül bejött ez a módszer :) csak akkor esett teherbe 2x amikor szeretett is volna
2014. júl. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!