Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az ha menstruációkor...

Normális az ha menstruációkor csak tiszta, friss vér jön? Nektek milyen szokott lenni a vérzésetek mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés

Semmi nyálka, semmi darabka, csak tiszta friss vér. Korábban nem ilyen volt a menstruációm.

Ez hátrányt jelenthet teherbeesés szempontjából? Utalhat valami problémára?


2014. júl. 3. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak nagyon figyelsz.
2014. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem volt nehéz nem észre venni. :)

Neked is szokott ilyen lenni?

2014. júl. 3. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen már 2 hónapja. Nem értem mitől lehet. A szokásos 7-8 napos patakokban folyó vérzés helyett 4 napig tart és alig használok el napi 3 db tampont 12 helyett. Szerintem ez csak hormonális változás lehet mert a mellem is nagyon megnőtt és kb. 20 db terhességi teszt lett negatív. Fogamzásgátlót nem szedek. Néhány hónapig szedtem 2 éve. 22/L
2014. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, 3 napos volt az utolsó.

Kedves második válaszoló! Voltál esetleg dokinál?

2014. júl. 3. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem voltam. Különösebben nem aggaszt az oka. Nem is szabad most ezen agyalnom mert most nincs tb-m és pénzem sincs magán orvosra. Én betudtam a hormonális változásnak.
2014. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!