Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan készültél a második...

Hogyan készültél a második terhességre?

Figyelt kérdés

Visszafogytál eredeti súlyodra?

Tettél mást, mint az első alkalmával?

Mire figyeltél, vagy mire kevésbé, mint először?

Tudatosan készülők véleménye érdekelne, hogy élték meg a második tervezés időszakát. :)


2014. júl. 4. 14:21
 1/4 H.Orsolya ***** válasza:
100%

Szia.

Én vissza fogytam, súlyba, de alakra nem olyan vagyok, mint régen.

Most előre elkezdem szedni a magnéziumot, terhesvitamint és a kálciumot. A jövőhéten megyek fogorvoshoz, mert félek, hogy a bölcsességfogam a terhesség alatt begyullad ( már volt vele baj) ezért már nem húzom tovább a kiműttetését. Ami mégis nagy változás számomra, hogy le szeretnék mondani a cukorról, már most. Mi a hónapba kezdtünk el próbálkozni, de a cukrot nehéz lesz letennem. Egyenlőre más nem változik, majd ha sikerül a második Picike, akkor kiderül mi változik még :) Jah, az elsőnél abbahagytam a hajfestést, de most nem teszem csak hajfestéket váltok, ammónia mentesre. A párom pedig kb.3 hónapja visszament az edző terembe, mert az ő állapota se mindegy. Mi az elsőnél csak próbálkoztunk, de nem változtattunk semmit az életünkön.( Bár akkor még én is formába voltam :))

2014. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedem a vitaminokat, kevesebb a súlyom, mint az első terhesség előtt,fogorvosnál és endokrinológusnál voltam.Tudatosabban készülök,mint régebben
2014. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én több kg vagyok, mint az első előtt voltam, vitamint szedek és emelem a lábaimat. :) ennyi :) Az elsőnél sem csináltam mást.
2014. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kevesebbről indultam pár kilóval, mint az elsővel, de most eldöntöttem, hogy nem állok rá a mérlegre egyszer se, nem stresszelem magam, leszek, amennyi leszek. A csokit letettem, eldöntöttem, hogy nem eszek csokit onnantól kezdve, hogy tudom, hogy terhes vagyok. Hamarabb kezdtem a vitaminokat szedni. Elsővel kábé 7 hetesen kezdtem el, most már előtte elkezdtem. Megpróbálok tovább odafigyelni arra, hogy ne egyek túl sokat, próbálom visszafogni magam. Elsővel 20. hétig nem szedtem fel semmit. Most nem tudom, hogy fog alakulni, mivel nem állok rá a mérlegre:D De azt azért érzi az ember, hogy hízott sokat. Ha tudod, hogy kábé annyit eszel, amennyit kell, akkor nincs mit stresszelni. Ha így is hízol, akkor hízol, fogyózni nem szabad terhesség alatt. A belassult emésztés ellen úgyse tudsz sokat tenni. Nekem most a vasam sajnos alacsony, így tabit kell szednem rá, hát az amúgy is belassult emésztésem kábé most a nullával egyenlő. Szóval valószínű, így ragadni fognak rám a kilók, de le tudtam lányom után is fogyni, majd lefogyok ő utána is:D Azt hiszem vigyázni minden szinten kábé ugyanúgy vigyázok. Lányomat nem emelgetem-4 éves.

15+4hkm

2014. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!