Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elvégezzem a...

Szerintetek elvégezzem a tesztet? Clearblue (nem digitális) az van ráírva, hogy a menstruáció esedékessége előtt 4 nappal már végezhető és 1999 Ft-ért vettem, gondolom jó teszt.

Figyelt kérdés
Június 8-án volt meg utoljára, ma vagy holnap kellene megjönnie 27/28 napra szokott megjönni. A szokásos puffadás, ingerlékenység, mellfájdalom nem jelentkezik nálam. A hónapba a 13-14. nap közt voltunk együtt a párommal, tehát éjszaka. Kívánós vagyok egész hónapba :) Szerintetek elvégezhetem a tesztet ma még??? Annyira izgulok.. max veszek másikat, csak szeretném tudni a véleményetek, hogy szerintetek van e értelme.. :) Utoljára délután 13:30 körül voltam pisilni.
2014. júl. 4. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Én megcsinálnám! :)

kislányokat menti előtt 3 nappal már mutatta! :)

2014. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, kislányomat! :)
2014. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme főleg nem reggeli első pisiből csinálod de ha van másikra pénz akkor csináld meg de tudd hogy nem ad valós eredményt a negatív..34hkm drukkolok
2014. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat !!! Megcsinálom kíváncsi vagyok rá nagyon.. holnap leszünk másfél éve együtt a párommal, nagyon nagy ajándék lenne.. eddig nem sikerült :( azaz egyszer igen novemberbe csak sajnos elment :'( Megyek megcsinálom ! :)) Nektek meg gratulálok :)))
2014. júl. 4. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
írd meg az eredményt :))
2014. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vàrjuk az eredmènyt :)
2014. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnos negatív :( de nem keseredem el :) hisz még nem jött meg :) lehet tényleg a reggeliből kellett volna :( no mindegy .. drukkoljatok majd nekem :) vasárnap csinálok ismét egyet majd de akkor reggeliből :) természetesen ha nem jön meg.. :))
2014. júl. 4. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

En ugyanezzel teszteltem, mikor egy napja kesett, es nagyon-nagyon halvanyan volt pozitiv. Szerintem ha hamarabb neztem volna, tuti negativat mutat. Pedig terhes voltam, azota mar meg is szuletett a csodaszep kislanyunk! ( egyebkent 5 honap szorgos probalkozas utan )

Szoritok!

2014. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjött a mensim..ugyan olyan volt meg minden, de most fájnak melleim és görcseim vannak :( illetve jobb oldali szurkálások. :(
2014. júl. 21. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!