Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik? Valaki segitsen...

Mi történik? Valaki segitsen mi történik a szervezetembe?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hetem lenne még mensiig, aztan tegnap par csepp barnazasom volt semmi tünet mellé. Ma reggel viszont hasszurkalassal ebredtem illetve a bal petefészkemben is érzek szùrkálást, barnásom most erősebb erősebb a szìne is. De meg mindig nem menstruacio nagysagu. Mi történhet?

2014. júl. 5. 06:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódási vérzésed is (barnázás), vagy előbb fog megjönni a mensid. Várni kell majd kiderül. Ha baba van a dologban még be sem ágyazódott, szívverése meg még főleg nincsen, kvázi nem is létezik még, miatta ne aggódj. De simán lehet, hogy most ágyazódik be picit barnázól párnapig mert ahogy ássa be magát el-el szakít pár hajszál eret, de aztán abba marad a barnázás. Mióta próbálkoztok? Pontos a mensid mindig?
2014. júl. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Tegnap elôtt èjjel szúrni kezdett a mèhem

Azota se görcs,se semmi,csak nèha egy iszonyat kevés barnàs-vères maszat.

Nekem 9 napom van mensiig.

2014. júl. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet beágyazódás. :) Ha nem jön meg, akkor tesztelj 1 hét múlva. De ne aggódj nincs semmi baj. :)


38 hkm.

2014. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elôzô vàlaszolo vagyok.

Nàlam ez a 2. barnàzós nap. Nèha pàr óràn keresztül semmi,utàna meg egy pirosas- barnàs.pötty a wcpapiron.

Szerinted?

2014. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!