Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mekkora az esélye,...

Szerintetek mekkora az esélye, hogy sikerül -t?

Figyelt kérdés
Úgy számoltam hogy 3-án lehet ovum. 1.-én többször is együtt voltunk, mert nagyon kívántuk egymást. 3-án is együtt voltunk, 4.-én is. Ma kicsit feszül a méhem és tűzforrónak érzem. Elszámoltam az ovumat? Általában peteérésnél szoktam ilyet érezni. Ami új mellette, hogy tegnap délután óta kegyetlenül fáradtnak érzem magam.

2014. júl. 5. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor 3 napja volt ovud. Még a mehfeszules belefer. De az h mar almos is vagy az korai mert kb az akkor jelenkezik ha kimarad a mensi vagy még kesobb 5 hetesen kb. Sikerulthetett persze, hisz jokor voltatok egyutt. De a tuneteket még nem erezheted szinte semmit! Drukk :)
2014. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sikerülhetett ha tényleg akkor volt ovud de még nem érezhetsz terhességi tüneteket, mert még a beágyazódásig se jutottak el. Ha viszont tényleg olyan tüneteket érzel mint ovukor akkor akciózzatok, mert nekem se szokott mindig pontosan akkor lenni amikor jelzi a nagykönyv (1-2 napott szokott késni vagy sietni) és így még nagyobb esélyetek lesz a babára. Sok sikert :)
2014. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy terhességi tüneteket sejtek, csupán az ovumra kérdeztem azon volt a nagyobb hangsúly. A fáradság, meg lehet a munkahelyem, meg hogy nézzük a focit? De az is lehet hogy az ingadozó várnyomásom miatt van ez. Párom este ér haza, és lesz akciózás :) Mind a 2-en nagyon szeretnénk ha jönne a baba. ~~~ Ovunán meg eddig erős görcsölést éreztem minden hónapban, és ugyan úgy kezdi mindig, ahogy most érzem: kicsi feszülés, és alhasi hőérzet. Valószínűleg délután a megszokott erősebb görcsölés is utolér. Hm.. Normális ovulációnál a görcs? (1-2 órán át érzem csak)
2014. júl. 5. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális, azt mondják akkor van fájdalom amikir kiszabadul a pete, így legalabb jelez neked a szervezeted hogy most kell összebújni mert ilyenkor van a legnagyobb esély a teherbeesésre. Ilyenkor nekem is szokott görcsölni valamelyik oldalam 1-2 óráig és nekem ilyenkor pici vérzés is (minimális, 1-2 csepp) szokott lenni, így pontosan tudom mikor van ovum.
2014. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!