Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után pozitív a...

Menstruáció után pozitív a teszt. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Napra pontosan megjött a menstruáció, rendesen megvolt, 5 napig tartott. Viszont a mellfeszülésem nem múlt el vele, együtt, ahogyan szokott, és sokkal fáradékonyabb lettem, ezért teszteltem egyet és egyértelműen pozitív lett. Mindenképpen megyek hétfőn az orvosomhoz, de kíváncsi vagyok járt-e így valaki? Félek, hogy baj lesz, esetleg méhenkívüli terhesség lehet?


2014. júl. 6. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Akkor csináltad a tesztet amikor már nem volt meg?Mert állítólag ha vér van a vizeletben az befolyásolja a teszt eredményét.Erős pozitív volt?Ha van még otthon teszted csinálj egy másikat is...
2014. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem véreztem már 1 napja, amikor a tesztet csináltam. Kicsit halványabb lett a második csík, mint a kontrollcsík, de egyértelműen ott van és rózsaszín. Ma délután szerzek azért még egy tesztet, kíváncsi vagyok. Nagyon aggódom, hogy az orvos mit fog látni...Meg mi ez egyáltalán. :( Nagyon szeretnék kisbabát már és rettegek, hogy méhenkívüli lesz. Vagy annak már lennének tünetei?
2014. júl. 6. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Van aki menstrual a terhesseg elejen persze ritka..a mehen kivulinel se menstrualsz csak nagyon ritkan,annak meg nem lenne jele viszont egy ket het mulva fajdalmaid lennenk,de ne izgulj addigra mar ugy is mesz orvoshoz es kiderul!
2014. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyobb az esély rá hogy méhenkívüli legyen,mert a normál terhességkor is előfordul menstruáció.Úgyhogy ne izgulj,remélem minden rendben lesz :)
2014. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehetett egy kémiai terhességed,a hcg lassan ürül a szervezetből
2014. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
NINCS menstruáció terhesség alatt. Vérzés néha van, de az tök más. [link]
2014. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
felrakod a teszted? szerintem terhes vagy.majd írj mitmondott a dokid.
2014. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam ma orvosnál. Sajnos nincs baba, csak egy 4 cm-es ciszta a jobb petefészkemben. :(
2014. júl. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!