Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késhet a mensesem?

Miért késhet a mensesem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok, barátommal mikor együtt vagyunk, mindig védekeztünk, sose volt a gumival probléma, és ha el is ment bennem, mindig gumival.

A menstruációm nem rendszeres sajnos, tavaly kb. 3 hónap is kimaradt.

Mindezek ellenére, hogy ezeket tudom, most mégis félek, mert -ha normális ciklusom lenne- már elsején meg kellett volna jönnie, de még nem jött meg. Nem érzek semmit, amiket a terhesség első jeleinek mondanak, de félek, hogy baj történt. A hasam szokott kicsit fájni, mintha menstruációs görcseim lennének.

Még annyit, hogy ebben a hónapban elég stresszes időszakom volt, meg úgy alapvetően is idegeskedős tudok lenni, és fel is voltam fázva, plusz volt valami furcsa folyásom kb. egy héten kersztül, szúró, viszkető érzés kíséretében. De magától elmúlt.

Akkor most mi lehet?

Köszönöm a válaszokat.


2014. júl. 6. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel a nögyógyászt,mert ha égetö viszketö volt,akkor valami fertözésed volt,vagy van..és lehet ez is az oka hogy késik,meg persze a stressz is lehet.de szerintem helyedben elmennék megnézetném mert ez nem jó.
2014. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!