Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Haspuffadás, bővebb hüvelyi...

Picsusz kérdése:

Haspuffadás, bővebb hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Kinek voltak terhesség első jelei ezek?
2014. júl. 7. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:

puffadás az megvolt és a folyás is, de talán nem a legelejétől, de terhesen az volt tuti még mondtam is a dokinak.

más tünetem kezdetnek nem volt.

2014. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem tegnaptól ezek a tüneteim vannak,meg kicsi nyomó érzés hol lent az egyik oldalt,hol a másik oldalt.De a mensi előtti napokban lévő görcsök sehol.33 napon vagyok,teszttel még várnék.
2014. júl. 7. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen tüneteim,mensi előtt pár nappal.
2014. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó mi lett belőle?Mensi vagy baba?
2014. júl. 7. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Baba. :)

8 hetes vagyok most már.

Üdv,neked is hasonlókat kívánok!

2014. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok,boldog babavárást neked.Írnál részletesebben róla ha megkérlek?Mikor kezdődött el a puffadás,mikor teszteltél?És petefészek szurkád volt,vagy a méhednél?
2014. júl. 7. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:

én ugyan az első válaszoló vagyok :)

de a puffadás nagyon hamar megvolt, több nappal a nemvárt előtt és nagyon puffadtam, sosem volt ilyen érzésem. De nem tűnt fel amúgy csak nem értettem vajon melyik kajától lehet :)

Hasszúrkálásra nem emlékszem, nem volt.

A hüvelyi folyás viszont egész terhességre jellemző volt.

2014. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,második vagyok!


Puffadásra sajna már nem emlékszem,mikor kezdődött.Méhemet egy héttel mensi előtt kezdtem érezni,mintha feszülne,biztos a vérbőség miatt.Folyást pedig azért vettem észre,mert amúgy mensi előtt mindig száraz voltam,most pedig elég nedves maradtam.Ezekből sejtettem,hogy baba lesz.

Tesztet a 11.DPO-n csináltam(X-epil),nagyon halványan már pozi lett.Később ismételtem és erősödött.

Te hol tartasz,hanyadik DPO,mióta próbálkoztok?

Üdv

2014. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4 éve próbálkozunk.Márciusban a pozitív teszt után 1 héttel bevéreztem,elvetéltem spontán.Az lett volna az első terhességem.Akkor is az volt az első tünetem,hogy puffadt a hasam alja,meg feszült a mensi időpontjakor.Most vagyok a 34.napomon, (31-32 naposak a ciklusaim),és a puffadás ugyanúgy megvan,néha egyik másik oldalt olyan húzó érzés,de nem fájdalom.Tesztet még nem mertem csinálni.De reménykedem benne,hogy baba van a dologban,és most velünk is marad.4 év után már nagyon-nagyon szeretnénk.
2014. júl. 8. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!