Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hízás és terhes has közt mi a...

Hízás és terhes has közt mi a különbség? Inzulinrezisztencia miatt tünet lenne?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni részletesen miről látszik nagyon korai terhesen (7hetes pl) h nem híztál, hanem babás hasi? Nagyon köszi a normális válaszokat előre is. Csak mert holnap megyek cukorterhelésre és ott kizárandó a terhesség, de olyan hőlyének érezném magm ha tesztelnék (és nega lenne). Megjött rendesen múlt hóban enyhén de azért volt mensi. szal nem hiszem, csak annyira nekiállt csak a hasam hízni, h felmerült a gyanum, bár már anyi mindent beképzeltem, csak hátha van vmi alapján kizárhatom. (mondjákpl h nem lehet behúzni, hát teljesen már nem tudom én se, de vmennyit igen)ilyesmikre gondolok. KÖSZI!

2014. júl. 7. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább tesztelj, mert az kevésbé hülyeség, mint közvéleménykutatással kizárni a terhességet.
2014. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alap testalkatodtól is függ. A nagyon korai terhes pocin még nem is látszik, hogy hízás, vagy terhesség. Később már lehet egyértelmű, pláne ha eleve vékony testalkatú az illető, hogy gömbölyű, feszes a poci, de nem 7 hetesen. Csinálj tesztet, aztán nem kell elmondani másnak, ha negatív, senki nem fog hülyének nézni.
2014. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak saját tapasztalatot tudok írni (bár én is inkább azt javasolnám, hogy tesztelj): külsőre nem sok különbség van nálam (egyelőre) a hízás és a terhes poci között. Behúzni valóban nem tudom, és kényelmetlen s, amikor megpróbálom. Zavar, ha nem elég bő a ruhám, nem is kell, hogy szorítson, csak ne legyen "laza". 9 hetesen ennyi különbséget érzek...
2014. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok, nagyon kedvesek vagytok, bár én is hamarosan tapasztalatból tudnám milyen más a terhes has. Most nem ez a helyzet, nem is tudom miért gondoltam, vsz mert olyan hirtelen lett és csak a hasam nőtt, de ma voltam (másért) UH-on és szó sem volt ilyesmiről, csak egy myoma nő egyenlőre odabent, az meg inkább ne nőne...
2014. júl. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!