Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt honnan tudhatom, hogy...

Azt honnan tudhatom, hogy megreped-e tüsző? Van vmi jele? Amit érzek, az csak a peteérés?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Miért nem válaszol senki? Mert butaságot kérdeztem?

Jó, igen, rájöttem, hogy a tűszőrepedés egyenlő a peteéréssel.

Szóval, ha középidőben fáj, szurkál a hasam, ja és van tojásfehérjeszerű izé, akkor biztosan van tüszőrepedésem?


Köszi, ha valaki válaszolna!

2014. júl. 8. 22:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nézzen a dokid egy uh-ot azon biztos látja. Amúgy szerintem ezt hogy meg is repedt-e nem lehet érezni, nincs tünete.

Amit érzel az a peteérés.

2014. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

A peteérést azt már nézte ultrahangon, és látta is, valamint azt mondta, hogy kb. 12 óra múlva érik meg, úgyhogy lehet próbálkozni stb.


De akkor még nem biztos, hogy meg is reped az a tüsző?

2014. júl. 9. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy Te mit szoktál érezni, Én szúró fájdalmat általában és állítólag amikor ez a fájdalom megszűnik akkor repedt meg a tüsző. Biztosan nem állítom, de én így tudom.

2014. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!